Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Nektek) Milyen a női ideáloto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Nektek) Milyen a női ideálotok? A leírás fontos! A kérdést nem hiába igy írtam ki.

Figyelt kérdés

Csakis HOSSZÚ barna haju es barna szemű fiuk válaszára lennék kiváncsi !

Közvélemény kutatás, és az eredményt fel szeretném használni az egyik munkámhoz. Köszönöm nektek


2016. dec. 24. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Lehetőleg legyen három mellű, de az se baj, ha négy van neki. Legyen szőkés fekete haja és ne keljen lélegeznie az életben maradáshoz.

Remélem segítettem.

2016. dec. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán van ideálom, lehet szőke, barna, vörös... Szeme is lehet barna, kék... Gyönyörű tud lenni mind. :)

Max a haja legyen hosszú, meg ne legyen túlsúlyos-elhízott és kb ennyi. :)

2016. dec. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne itt akarj olyan közvéleményt kutatni, amit fel is akarsz használni.


Készíts kérdőívfélét, akár ezzel az egy kérdéseddel, és facebookon meg itt is osud meg, aztán mérlegelhetsz.


Itt többen is szeretnek trollkodni...

2016. dec. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*oszd
2016. dec. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgy kb ez:

[link]

[link]

[link]

De még linkelhetnék egy párat. Nem tudom körülírni pontosan,milyen lányok tetszenek, mert ez nálam nem pusztán kép kérdése.. látnom kell élőben,hallanom a hangját, ahogy beszél, ahogy viselkedik, a stílusát, mindent.. remélrm segítettem :)

2016. dec. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Diavolino44 ***** válasza:

Csodálkoznék, hogy az itt válaszolok, mindegyike, hosszú hajú lenne.. :D

Eleg kevés itt a hosszú hajú. Nekem valll alá ér, es sötét barna, közelít a feketehez. A szem az stimmel.


Nem gondolom, hogy a kinezetem bármit is számítana amugy a nő ideálomat tekintve, aztán lehet nincs igazam.


Szőke hosszú haj, lehet akar picit hullámos is. Kek szem, fehér bőr, hided rideg arc (Megvild

2016. dec. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Diavolino44 ***** válasza:
*kifagytam pl. Megan Fox, olivia wilde, átlagos testalkat, nem szeretem a nadszall vékony lányokat, nagy mell, csinos öltözködés = dekoltázs
2016. dec. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem körekedésből, de szerintem Megan Fox nem épp, az átlagos testalkat, ha jobban utána nézel, közelít a soványhoz.
2016. dec. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!