Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek milyen az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek milyen az, ha egy lány, akit egyáltalán vagy csak látásból ismertek, rátok ír?

Figyelt kérdés
Visszaírtok? És ha egyáltalán nem tetszik, gyorsan lerázzátok vagy azért próbáltok vele legalább barátkozni?
2016. dec. 26. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Visszaírok persze, aztán attól függően, hogy mennyire lesz meg az összhang folytatom a bedzélgetést
2016. dec. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én alapvetően örülnék neki. Általánosságban elmondható, hogy úgy állnék hozzá, ahogy ő hozzám, tehát ha rendes, normális, akkor én is az vagyok vele még akkor is, ha netán nem tetszik.


25/F

2016. dec. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szeretnék barátkozni, de az kellemetlen, ha én nem akarok semmit ő meg igen. Úgy nem lehet barátkozni.
2016. dec. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csodálkoznék, hogy hogy szerezte meg az elérhetőségem, aztán feljelenteném jogosulatlan adatkezelés megalapozott gyanújával.
2016. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen élményem, nem találnak vonzónak a nők...
2016. dec. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még mindig idegesít, ha valaki a "másikra" ír, nem neki. :(
2016. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp visszaírok neki, ha mást nem, minumum annyit hogy honnét kellene ismernünk egymást. Utána ha normális, meg lehet vele jól beszélgetni, akkor szívesen beszélgetek, ha van miről.

A tetszik/nem tetszik, párkapcsokat hasonló dolog meg idővel alakul valamilyen irányba. Annyi a minimum szerintem, hogy ha úgy ertelmezem, hogy szeretne többet, de én nem, mert nem tetszik vagy épp nem akarok kapcsolatot, akkor egyértelműen és minél előbb jelzem neki, hogy sorry, en ezt nem szeretném. Ezután rajta (is) múlik, hogy mi lesz, ha megkedveltem mint barátot akkor szívesen tartom a kapcsolatot továbbra is.

2016. dec. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon örülnék neki, ha egy kicsit is tetszik, biztosan visszaírnék neki.
2016. dec. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!