Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van mostanában ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mostanában ennyi leszbikus témájú film? Az elmúlt 2 évben csak hat ilyen született, ráadásul magyar is van köztük.

Figyelt kérdés
2016. dec. 28. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

Tudatosan ösztönzik az embereket, hogy fogadjuk el őket is!


Számomra az volt morbid, mikor az Egyszer volt hol nem volt sorozatban Piroskát és Dorotthy-t az Ózból beállították leszbikus párnak. :O


Könyvtáros vagyok, és egy meleg párról szóló regényt kértek, mert ez kell érettségire!! Kolléganőimmel rendesen összenéztünk!

2016. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem meg tudatosan mossák az agyakat, tudatosan próbálják elferdíteni a nőket, és ahogy nézem elég nagy sikerrel teszik, mert mindenhol biszexuálisokat és leszbikusokat látok. Lassan az lesz ciki, ha valaki a férfiakhoz vonzódik nőként.
2016. dec. 28. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én hetero nő vagyok és kétlem hogy bármennyi leszbi film vagy könyv változtatna ezen. Hogy lehetne valaki agyát kimosni úgy, hogy attól megváltozik a szexuális beállítottsága? Pont ahogy a melegekből nem lesz hetero hiába állítják, hogy csak döntés kérdése a hetero se lesz hirtelen leszbikus vagy biszex. Azért tűnik úgy, hogy több van belőlük mert ma már jobban felvállalják az emberek, nem kell attól tartaniuk hogy ez miatt kiközösítik vagy megverik őket. Amelyik nő leszbikusnak vallja magát az az életben nem is volt heteró.

Amúgy 2 év alatt 6 film? Egyfelől ennél biztos több, esetleg ennyi lett ismertebb, de ez még mindig nem számít soknak. Előbb lennék leszbi az itteni picsogós pasik miatt, mint 6 leszbikus filmtől, de mint kezdtem szövegem, az ember nem lesz csak úgy hetero/homokos/bi.

2016. dec. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Utolso, igen te egy hetero NŐ vagy. De a fiatalok, gyerekek meg befolyasolhatok.
2016. dec. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én már kb. óvodás korom óta a szakállas, nagydarab pasik után kajtattam (szó szerint érthető a kajtatás), ami ma sem változott. Ha zsinórban levetítenek nekem minden nap 20 leszbikus témájú filmet, akkor sem tudnék nem a férfiakhoz vonzódni.

Ha valaki ennyitől leszbikussá/biszexuálissá válik, akkor ő sosem volt teljesen hetero.

Szóval kérdező, emiatt nem kell aggódnod...

2016. dec. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért régi leszbikus témájú film is van bőven, max nem kerítettek ekkora feneket a dolognak.

Szerintem az önmegismeréshez is is hozzá tartozik, mármint a homoszexualitás. Lehet, hogy nem tudja magáról az illető és egy film miatt jön rá, vagy épp az segíti őt az önlefogadásban.

Én sem gondolom, hogy az meleggé lehetne tenni, aki 100%ig heteró. Egyébként nagyon sok nőnek, és gondolom férfinak is volt homoszexuális próbálkozása élete során, vannak erre irányuló felmérések. Akár egy kollégiumi csók, nem kell nagy dolgokra gondolni.

De a világ megismerése ebből áll, kipróbálsz dolgokat, aztán rájössz jó e, vagy sem. Mért ne jöhetnének az ilyen filmek is.

2016. dec. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!