Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondja vett ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja vett ajándékot karácsonyra de akkor miért nem adja oda?

Figyelt kérdés
A történet eleje az, hogy a párom vett egy új autót,és én kipróbáltam vezettem amíg ő beszélgetett az egyik haverjával,egyedül ültem a kormánynál és lehajtottam a szemellenzőt és kiesett egy jótállási jegy onnan fülbevalóról meg gyűrűről. Hát nyilván megörültem mert nagyon ritkán szokott venni bármit is szinte soha szülinapkor se szoktunk ajándékozni felköszöntjük egymást én szoktam neki tortát csinálni de ennyi.ő még egy csokit se szokott venni de tudom ilyen és kész ezért is örültem meg a dolognak. Viszont én mindig veszek neki parfüm póló satöbbi direkt nem ilyen ünnepekre hogy ne érezze magát rosszul hogy én veszek ő meg nem. Na szóval ez a megtalálós karácsony előtt volt mondom biztos karácsony napján megkapom, aha elhittem hát azt a csalódottságot nem tudom leírni amit éreztem. Aztán kedden vettem neki orrsprét mert megvan fázva viccből mondtam neki h ez a karácsonyi ajándéka,erre ő azt mondta ,hogy ő vett nekem ajándékot. Na azóta se kaptam meg. Még egy valamibe bízok hogy nem soká lesz a névnapom ,hogy esetleg akkor megkapom de akkor minek mondta vagy miért nem karácsonyra kaptam.

2016. dec. 29. 20:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, nem az ideire vette...
2016. dec. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem neked vette...
2016. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Na ezen most nagyot nevettem ez még nekem se jutott eszembe 😅
2016. dec. 29. 20:32
 4/21 A kérdező kommentje:
Igen ezen is gondolkodtam csak annyira ismerem már 5 éve eggyütt vagyunk hogy mondom egy csokit nem képes venni bár mindegyik nő mást hoz ki egy férfiból.
2016. dec. 29. 20:33
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra gondoltam, hogy nem neked vette.
2016. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De akkor minek mondta , hogy ő vett nekem ajándékot?????
2016. dec. 29. 20:58
 7/21 A kérdező kommentje:
Ő nem tudja hogy én láttam azt a blokkot
2016. dec. 29. 20:58
 8/21 anonim ***** válasza:
Az exem jutott eszembe. 2 éve, januárban egyszer csak közli velem, hogy amúgy ő vett nekem karácsonyra ajándékot. Mondtam neki, hogy "karácsony bőven elmúlt, úgyhogy kend a hajadra az ajándékod". Az is fülbevaló volt. :D
2016. dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem érezted a mondatában az iróniát, amikor mondta? Vagy "Én is vettem ajándékot karácsonyra, csak nem neked"....
2016. dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ahjj nyugtassatok már meg ne gonoszkodjatok 😅
2016. dec. 29. 21:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!