Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha vissza gondolsz, az elmúlt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vissza gondolsz, az elmúlt évre, ki az a személy (ek), aki (k) a legjobban hiányoznak? Ki (k) - nek örülsz, hogy az életed részei lettek?

Figyelt kérdés

2016. dec. 31. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Új személy nem jött az életembe, és nem is távozott senki fontos :)

A szeretteimet pedig igyekeztem nagyon megbecsülni, ahogy eddig is, úgyhogy elégedett vagyok e téren nagyon.

2016. dec. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nagyon megszerettem erről az oldalról egy személyt, igaz rövid ideig tartott az ismeretségünk, de azóta is sokszor eszembe jut. Neki elég sok mindent elmondtam, olyat is, amit másnak nem. Örültem volna, ha nem így alakul a dolog, ahogy alakult.

Az életem része nem lett senki, alapjáraton kevés embert engedek közel magamhoz, elég bizalmatlan vagyok.

2016. dec. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Életemben először lettem szerelmes a világ legcsodálatosabb lányába. Sosem voltam ilyen boldog, az más kérdés , hogy ennyire boldogtalan sem, miután el kellett engednem.
2016. dec. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy srác idén lépett be az életembe, hát fenekestül felforgatta a mindennapjaimat,pedig csak beszélgettünk a neten. Kár,hogy nem lesz köztünk semmi sem :)

18/L

2016. dec. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Elvesztettem életem hősét.

De kaptam fél évre rá egy vígaszt. Csak sajnálom,hogy nem úgy érez ahogy én.

Bár nem baj,örülök,hogy legalább van. Csak egy kicsit szerethetne...

2016. dec. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyen személyt mondani.
2016. dec. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lemy Killmeister --- nagyon fog hiányozni
2016. dec. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mivel munkahelyet váltottam a nyáron, több embertől meg kellett "válnom", de a legjobban az az ember hiányzik onnan, aki egykor a tanárom volt. Sajnálom, hogy így alakult, nagyon szerettem őt.

Viszont ennek a váltásnak köszönhetően új emberekkel is találkoztam, akik nagy hatással voltak rám az év második felében, na nekik viszont örülök. :)

2016. dec. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyetlen ember lett az életem része, akinek nagyon örülök. Az unokaöcsém.
2016. dec. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2016 február 12.-én újra láthattam azt lányt akit a legjobban szeretek az egész világon. Azóta nem találkoztam vele. Nos nagyon remélem 2017-ben ez másképp lesz.
2016. dec. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!