Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek jelent valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek jelent valamit, ha kaptok egy olyan ajándékot, ami nem egy tömegcikk, hanem csak egyetlen egy példány van belőle az egész földön?

Figyelt kérdés
Gondolok itt egy régi képre vagy egy rajzra..
2017. jan. 3. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

- Ha nagyon drága, az eléggé zavarna.

- Ha nekem egyáltalán nem való, nem tudnám használni vagy értékelni (mert mondjuk az ízlésemnek teljesen ellentmond), annak sem tudnék örülni.

2017. jan. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem egy vagyont érő dologról, hanem sokkal inkább egy eszmei / lelki dologról, akkor igen.
2017. jan. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő készítette, akkor igen, sokkal jobban örülök neki, mint ha valamit lekapna a polcról a boltban, aztán hozzám vágná. :D
2017. jan. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan dolog ami a stílusom, amit tudok használni akkor örülnék. túlzó példa: Egy Picasso festménnyel nem sok mindent tudnék kezdeni (azon kívül, hogy jó pénzért eladom), mert szerintem csúnyák.
2017. jan. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, lelki értéke van, ez a lényege a kérdésnek. Egy általam készített rajz pl.
2017. jan. 4. 00:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem feltétlen örülök a saját készítésűnek. Nem rajzolok jól, nem is ajándékoznám a rajzomat. Egy félóra alatt összedobott akárminek sem örülnék. Saját készítésű holmiknál a beleölt idő, energia és tehetség számít. Ha mondjuk életed első fazekaskodása alkalmával készült leginkább bögrére hasonlító valamit kapnék, nem lennék lelkes. Ha be lenne vonva mázzal, festenél rá mintát, és ki lenne égetve, akkor már inkább.
2017. jan. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
A lányoknak egy dolog számít: hogy minél drágább legyen az ajándék.
2017. jan. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a kézzel készített, egyedi dolgokat, de azért fontos, hogy azért esztétikai értéke is legyen. Nem kell kézműves minőségűnek lennie. A páromtól pirogravírozott dobozaim vannak. Nem műremekek, nem bonyolultak, de szépek, imádom őket, és nincs az a műremek vagy bolti egyenpéldány, amire lecserélném. Meg kaptam anno barátoktól rajzokat, ügyesek, de látszik, hogy baromi kezdők, de nagyon sokáig őrizgettem őket, és ha még ma is jó viszonyban lennénk, meglennének. Úgyhogy igen, ami kicsit is értékelhető és látszik, hogy nemcsak összecsapta az illető, akkor nagyon örülnék neki :).
2017. jan. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Imádom a saját kézzel készült dolgokat, én örülnék neki. Annyiban egyetértek az előzőekkel, hogyha nagyon látszik rajta, hogy összecsapott a dolog, és csak azért kapom, mert nem volt kedve foglalkozni a dologgal, az lelombozó, de ha az általad írt eszmei érték megvan (=lelkes voltál a készítésnél, örömmel adod), akkor én örülnék a dolognak.

Saját magam is sokkal szívesebben ajándékozok kézműves dolgokat.

2017. jan. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A húgom rajzolt nekem állandóan, mikor kicsi volt, azokat elraktam, de nem akarom, hogy óvónénit kelljen játszani, akihez szaladnak, hogy "nézd, mit rajzoltam, szép?"
2017. jan. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!