Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek milyen érzés, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek milyen érzés, amikor a párjuk fiatalabb nőre cseréli őket, amikor elkezdenek "kevésbé" feszesek lenni?

Figyelt kérdés
Milyen érzés? Inkább megalázó, dühítő, elkeserítő vagy hogyan lehetne jellemezni?
2017. jan. 4. 16:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Fájdalmas. Avagy: mit ronthattam el, mikor szeretett ki belőlem, mikor lettem számára egy eldobható szemét? Mit kellett volna máshogy csinálni? Miért nem vagyok elég jó neki? Talán ha... Kétségbeesés, zavarodottság. Az az X év neki nem jelentett neki semmit? A közös dolgok? Miért nem láttam benne a változásokat? Hol rontottam el?


Következő férfinál: vajon ő is rám un? Görcsösség, hogy miért lennél elég jó, mikor korábban annyi év után nem voltál az. Hogy undorral néz majd a testedre, mert nem vagy 16 éves kori önmagad.

Majd a rádöbbenés: az exed egy felszínes farok, de jó, hogy megszabadultam tőle.

2017. jan. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 kíváncsicska ***** válasza:
90%
Ha emiatt cserél le akkor menjen.Ő sem lesz fiatalabb.Majd a fiatalabb őt dobja.Szerintem az ilyen felszínes kapcsolatból menekülni kell.
2017. jan. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Te ezen élvezkedsz?
2017. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Hiú nő vagyok, de ha ezért cserélne le, végső soron örülnék, hogy megszabadultam tőle.
2017. jan. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
8%
Mivel a nő választ, csak saját magára haragudhat.
2017. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerencsére most sem vagyok feszes, pedig 22 éves vagyok (vagy sajnos, ha úgy nézzük). Lóg a cicim, mert nagy, nagy a fenekem, a combom, pocim is van, úgyhogy kizárt, hogy a barátom a külsőm miatt szeretne. Szerencsére a belső tart meg, ez nagy igazság, úgyhogy nem aggódok a későbbiekre nézve sem :)
2017. jan. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Akkor nem volt jó, gondolom az a normális, ha ez valakinek rosszul esik.

Az már sokkal jobb érzés volt, mikor rájöttem, hogy igenis van még, akinek tetszek.

És voltak azóta kimondottan felemelő pillanatok is. ... mikor a volt férjem először találkozott az új párommal, aki nála fiatalabb 10 évvel, nálam meg 5-tel...

amikor megtudtam, hogy a volt férjem nagyon csúnyán kidobta a nője egy másikért...

amikor a volt férjem arcát láthattam, mikor jött hogy újra kezdjük, én meg elmondtam neki hogy nem valószínű, ugyanis most megyek férjhez...


Lehet, hogy nem vagyok már olyan feszes, mint 20 évesen, de ettől nem lettem kevésbé értékes, és ehhez kellett egy válás, hogy rájöjjek. A volt férjem mellett soha nem tudtam volna meg, hogy mennyit érek, és neki is rá kellett jönnie, hogy egy feszes popsi még mindig kevés.

2017. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Őszintén? Örülök hogy fiatalabbat vàlasztott. Mert így tudom jobbat találtam helyette. Az ilyen felszínes dolgok kiábrándítóak.
2017. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
17%
Felszínes vagy sem, ez a dolgok természetes rendje. A férfiak a fiatal, feszes testű nőkre buknak, egyszerűen szexuálisan ez a vonzó számukra.
2017. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
9-es, szerinted a nőket meg nem a fiatal, egészséges testű férfiak vonzzák szexuálisan?
2017. jan. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!