Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fordulhat elő az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fordulhat elő az, hogy egy izgalmakat kedvelő férfi egy stabil, csendes nőt vesz el feleségül? Hogyhogy nem egy hozzá hasonló izgága nőt?

Figyelt kérdés
2017. jan. 5. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt jön az, hogy az ellentétek vonzzák egymást.

A férfi pont tudja, hogy milyen nehéz egy izgága személyiség, a nő pedig jól tudja kezelni ezt temperamentumot. Fejlesztik és kiegészítik egymást, és lehet, pont azt tartják a másikban olyan vonzónak, ami belőlük hiányzik.

Mivel az emberek ennél sokkal összetettebb jellemek, így még ezer és egy dolog lehet bennük közös.

2017. jan. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok fiú/férfi nem ugyanolyan lányt/nőt keres kalandokra, mint családalapításra. De erre sokan csak későn jönnek rá...
2017. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szerelem nem válogat.
2017. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez csupán egy két tulajdonságot ölel fel. Ezen kívül még van annyi, mint az égen csillag...

Amúgy pedig miért ne találhatná izgalmasabbnak a kis csendes titokzatos barátnőjét, mint az addig megélt izgalmakat?

2017. jan. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt,mivel én is az izgalmakat kedvelem és tudom,hogy magamban nem bíznék 100%-ig, jobban bíznék egy stabil,csendes nőben. Ahogy előttem korábban is írták,az ellentétek vonzzák egymást. Kinőttem már a mindennapos teli adrenalinszintet, vagyis nem teljesen, de van kiért változtatni ezen és így egy kicsit izgalmas is egy kicsit stabil is kicsit csendes is szóval ja így tök jó (tehát párom is inkább csendestípus).
2017. jan. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert a férfiak idővel lenyugszanak, a kor haladtával, de a nők kevésbé.
2017. febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!