Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha erre ébrednétek?

Figyelt kérdés
Egy friss barátságról van szó, az illető a legelején inkább csak haver volt, de egy mélyebb beszélgetés után több lett, egy mondhatni... igaz barátság. Az illető ellenkező nemű. Jól néz ki. Jófej. Jól megértitek egymást. És miután kirúgtatok a hámból, (te spiccesen, ő eddigre totál beállva) dumáltatok, hülyéskedtetek, te pedig hirtelen felindulásból a legnagyobb őszinteséggel azt mondtad neki: "Szeretlek. Szeretlek, komolyan..." mindezt egy felettéb szeretetteljes mosoly kíséretében, ahogy kb. egy büszke anya néz a fiára... Ilyesmi. De akkor nem tudtad ezt végiggondolni, visszakozni... hozzátenni, ha félreértette volna, hogy úgy, mint embert, mint barátot... mivel ő egy elkerekedő tekintet után, pont mikor a kínossá váló csendet próbáltad volna megtörni, kezét a szája elé kapva, az ujjai között spriccelve hányt sugárban a cipőd mellé, majd arrébb botladozva egy bokorra, ezután pedig, miközben rendbeszedted annyira, hogy hazajussatok, se az úton nem esett többé szó erről, de mikor elbúcsúztatok, egy pillanatra volt valami furcsa a szemében, mintha másképp nézett volna rád, mintha csak pont ez ötlött volna az eszébe, de már csukódott is az ajtó. Akkor nem tűnt fontosnak az egész, de reggel, hirtelen ez volt az első gondolatod.
2017. jan. 7. 00:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnam, hogy this is the beginning of a beautiful friendship :DD
2017. jan. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Azt gondolnám h le kéne mosnom a cipőmet mert biztos jutott hányás oda is.
2017. jan. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nyilván nem lepek meg vele senkit, hogy velem megtörtént, és most nem tudom mi tévő legyek. Vajon máshogy értette? Komolyan vette? Emlékszik rá egyáltalán? Ezen gyötrődtem egész nap. Felhívtam, megkérdeztem jól van-e, átmenjek-e, vagy valahol talizunk-e, ő azt mondta túléli, de nem akarnám így látni, azt mondtam nem érdekel, dehogynem akarom (látni. Nem álmaim vágya másnaposan, de így is szerettem volna, ennek ellenére is látni), ő nyugtatott, terelt, hősiesen hangoztatta, hogy jól van, legalábbis lesz, és nemsoká összefutunk majd, hívni fog, stb. Nem tudtam, és nem is tűnt helyénvalónak szóbahozni a dolgot.

Az a helyzet, valaki másba vagyok szerelmes, de vele túl bonyolult minden, nem látom hogyan lehetne jövője... Ő pedig... Jól néz ki. Jófej. Jól megértjük egymást. Olyan... tökéletes minden. Nem tudom érzek-e többet. Hogy vajon hogyan értettem valójában, amit mondtam? Szeretem őt, ez való igaz. Csak... csak hogyan? Mint havert? Igen. Mint barátot? Igen! Mint tesót? Naná! Nagyon közel áll hozzám. De rettegek, hogy újra a szemébe nézek, és... az eddig tökéletes kapcsolatunk darabokra hull. Az egyetlen biztonságos, megnyugtató dolog, egy stabil pont, örömforrás, egy kapocs...

Mellette... fogalmam sincs ő hogyan érez. Tudom, hogy szeret. Bírja azt a hülye fejemet. Azt mondta jobb arc vagyok, mint gondolta - ezt egy gyors, haveri ölelés is követte. De nem tudom... hogy tetszek-e neki egyáltalán. Soha nem került szóba. És eddig még csak nem is gondoltam erre. :/

2017. jan. 7. 01:04
 4/12 A kérdező kommentje:
Minden ruhámat kimostam, bár csodás módon megúsztam, hogy telibe kapjon... De nem ez a lényeg, csak egy pillanat alatt elszállt a pillanat meghittsége, és a támogatása közben valahogy már eszembe sem jutott a dolog, már csak mikor búcsúztunk, majd elhessegettem, de később ezzel ébredtem. Hirtelen, áradatként zúdult rám az egész... Olyan... másnak tűnik, így utólag. Nyugtalanít.
2017. jan. 7. 01:11
 5/12 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti soha nem kerültek szóba köztünk a szerelmi ügyeink.
2017. jan. 7. 01:46
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez egy örök emlék marad neked is, nekünk is. Majd meséled az unokáidnak és mi is a mieinknek.
2017. jan. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 kolosszus22 ***** válasza:
85%

Túlpörgöd az egészet...

Tipikus női szokás szerint egyébként olyanba vagy szerelmes akivel közös jövőtök nincs, ahhoz ragaszkodsz ami nem működne...miközben lehet életed férfija meg ott van a szemed előtt.

Igazából ne csinálj semmit, nem kell rugózni a történteken. Csak folytasd vele a barátságot ahogy eddig, nem kell túltárgyalni, megbeszélni semmit...az idő majd eldönti lesz-e ebből több, így vagy úgy de a szituáció meg fog ismétlődni és jó eséllyel egyre közelebb kerülhettek majd egymáshoz.

29F

2017. jan. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Költőnő? ***** válasza:
Ha jó barátok vagytok és tényleg azok vagytok, miért nem fér bele, hogy rákérdezz?
2017. jan. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Mert félek a válaszától.

Ő biztos vagyok benne, hogy hezitálás nélkül szemembe mondaná a frankót. Ő ilyen. Nem szabad olyat kérdezni tőle, amire nem akarjuk tudni az őszinte választ.

Meg hát... Nem is kellene pörögnöm ezen, hisz azonos neműeknél mondhatni megszokott, hogy ittasan "szerelmet valljanak" egymásnak, és 99%-ban max röhögnek rajta utólag. De... pontosan tudtam mit mondok. Tiszta volt a tudatom, csak a "szűrő" nem működött. A férfi-nő barátságot olyan könnyedén ronthatja meg az ilyesmi :/

2017. jan. 7. 13:19
 10/12 A kérdező kommentje:

Végül ő hozta fel. Elnézést kért, amiért tönkretette az estét, és utalt arra, hogy az adott pillanat meghittségét is. Kérdeztem, hogy egyébként mit válaszolt volna, azt mondta tudja hogyan értettem. "Mit mondhattam volna? A válladra borulva, hogy én is? Ismersz..." És rám mosolygott. Kérdeztem akkor ez ugye nem változtat a kapcsolatunkon? Azt mondta persze, hogy nem, és biztatóan a vállamra tette a kezét, de furcsa volt. Az arca hirtelen olyan lett, mit egy angylé, akit most taszítottak le a mennyből. Egy pillanatra teljesen elkomorodott. Nem beszéltünk többet erről.

Rosszul esett, mintha a barát zónába száműztem volna. Pedig ő nem az a tipikus átlagos kinézetű jófiú, akikkel ez szokott történni. Mikor láttam a csalódottságát, majdnem biztos voltam benne, hogy talán többet érez. De nem mertem firtatni. Nem érdemelné azt, hogy áltassam. Még vannak érzéseim egy másik férfi iránt. Nem használnám arra, hogy túllépjek, kihasználjam, és csak egy felejtős kapcsolattá alacsonyodjon le... Szeretem. De nem akarom biztatni, amíg nem vagyok biztos az érzéseimben, és ő se erőltette a témát.

2017. jan. 7. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!