Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti zavarba jönnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti zavarba jönnétek, ha egy nő ajándékot és virágot adna nektek a munkahelyeteken, azt követően, hogy nagyon durván megbántottátok a nőt?

Figyelt kérdés
Vagyis a nő nem hisztizni kezdene meg szitkozódni a sérelem miatt,hanem inkább megbocsátana és még ő lenne kedves veletek a konfliktus után..
2017. jan. 11. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nemt'om, de ne legyél már szánalmas... nem kell hisztizni, oké, de a ló túloldalára sem kell átesni. Arról nem is beszélve, hogy ezzel azt üzened, hogy "rúgj csak belém nyugodtan, ahányszor csak akarsz, a lábtörlőd vagyok, édes". Semmi köze ahhoz a felnőtt, érett, méltóságteljes nőképhez, amit ezzel sugallni akarsz...
2017. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos zavarba jönne, hogy ez mégis miféle szánalmas viselkedés. Emelt fővel, higgadtan, közönnyel viselni a megbántást egy dolog, de az ajándék és virág borzasztóan megalázó lépés, tényleg azt sugallja, hogy "leszek a lábtörlőd, kérlek, rúgj belém". Ez a legfurább (és az egyik legbutább) ötlet, amit jó ideje hallottam.
2017. jan. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pislognék egy sort...mondjuk először azt olvastam hogy miután durván megdugtátok...:D
2017. jan. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy nő férfinek ajándékot és virágot?Hát na ne már!

És mindezt egy durva megbántás után?

2017. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

100%, hogy zavarba jönnék, nem is kicsit.

Alapból, hacsak nem egy helyen dolgozunk, utálnám, ha előzetes jelzés nélkül beállítana a munkahelyemre. Nekem ott dolgoznom kell, koncentrálni, az úgy nekem nem megy, ha tudom, hogy barátnőm ott ül 5 méterre és rám vár.

Nem bántanék meg egy nőt szándékosan sosem, nem hogy durván, sehogyan. Ha valamilyen okból mégis előfordulna (ez most ellentmond az előző mondatomnak, de mindegy), akkor valószínűleg miután rájöttem erre, nagyon szégyellném magam, és pár napig biztosan próbálnám kerülni vele a kontaktust. Ha magától megbocsát, annak nagyon örülnék, de hogy ajándékot, meg virágot hozzon...ott helyben biztos a zavar mellett nagyon jól esne, meg örülnék hogy nem haragszik, de egy józanabb pillanatomban elgondolkoznék, hogy ő ilyen szinten függő?

2017. jan. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most kétszer olvastam végig...

Hacsak nem az a célod, hogy cinikusan menj oda hozzá így "bocsánatot kérni", akkor inkább jelzem, hogy férfinak nem illik virágot adni...

(A ballagástól most tekintsünk el.)

2017. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A legrosszabb ***** válasza:
Nem szoktam a munkahelyemen nőket megbántani. Ergo nem tudom magam beleképzelni ebbe a helyzetbe.
2017. jan. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!