Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem nelkul kapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nelkul kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szerintetek van olyan,hogy egy ember jol erzi magat a baratjaval/baratnojevel,jol kijonnek,jo a szex,de nem szerelmes bele? Tehat hianyzik a rozsaszin kod,a "hu de szerelmes vagyok-lebegek". Kitarthat egy ilyen "allapot" evekig?
2017. jan. 11. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Az elso honapokat leszamitva minden kapcsolat ilyen.
2017. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sőt, azok az igazi kapcsolatok, melyek a rózsaszín köd nélkül működnek, a szeretet a lényeg.
2017. jan. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért a "nem szerelmes belé" és a rózsaszín köd hiámya közt óriási különbség van....


Az első amikor egyaltalán nincsenek érzések..csak ketyinteni jártok össze stb.


A második mikor vannak érzelmek de nem azok az elvakult hős szerelmes hülyeségek.


Én pl.szerelmes vagyok a barátnőmbe de nincs rózsaszín köd és igazából soha nem is volt...helyette egy nagyon erős és mély szeretet van.



Szóval jó lenne tudni hogy te most mire gondoltál volna.De egyébként működhet mindkettő.A két félen múlik,ha nekik ez jó és erre van igényük akkor hajrá.

Nekem biztos,hogy nem menne.

2017. jan. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3massal nem értek egyet, szerintem nem csak ez a két állapot van... én voltam már oda valakiért, voltam aktívan szerelmes, és a mostani barátom iránt nem így érzek

érdekel mi van vele, kedvelem, vonzódok hozzá, nemc sak kettyinteni járunk össze... de ez nem szerelem

és igen, kedves kérdező, szerintem a legtöbb kapcsolat ilyen...

2017. jan. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!