Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után egyértelmű, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után egyértelmű, hogy szakítanom kell ugye? 18/L

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt a barátommal, nem volt egy könnyű eset már az elején sem de én hittem benne, hogy jól fog alakulni a kapcsolatunk és minden rendben lesz.

2 hete feküdtem le vele először azóta többször is csináltuk, azzal is minden rendben volt. Ma megtudtam illetve szembesültem vele, hogy a "párom" egyik este a haveri társaságának mutogatott videókat rólam amiket az együttlétünk alatt vett fel titokban úgy, hogy én ne lássam. Nem akartam elhinni, ma délután mikor a barátomnál voltam és nem figyelt megnéztem a telefonját és tényleg voltak (mert egyből letöröltem) ilyen videói rólam...És még más érdekes videókat is láttam amin magának csinálja de azt nem nyitottam meg... Aztán fogtam magam és eljöttem azóta nem beszéltem vele és le is tiltottam. Szörnyen összetörtem, hogy hogy lehet valaki ilyen és ,hogy tehette ezt velem?!


Jól tettem, hogy szakítok vele ugye? Nem csalt meg, minden rendben volt és jól megvoltunk de ez mindent tönkretett. Ezek után biztosan meg is csalt volna, de legalábbis nem becsül semmire az biztos. Legalábbis én így gondolom, nemtudom lehet elhamarkodtam lehet nem tudta, hogy ezzel rosszat csinál nekem. Ez hülyeség biztos, hogy nem jelentek neki semmit... Nem érdemel esélyt igaz?


2017. jan. 11. 22:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
36%
Ha nem volt egy könnyű eset, akkor miért jöttél össze vele? Ezt sohasem értettem a nőkben, összejönnek olyan férfival, aki nem tiszteli őket, utána meg sírnak, hogy jaj, most mit csináljak? Nem bántani akarlak, mert ez után nyilvánvaló a szakítás, csak mielőtt lefekszel valakivel meg kellene ismerni legalább annyira, hogy tudd egyáltalán ilyen felmerülhet-e, bízhatsz-e benne.
2017. jan. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Töröltem a videókat a telefonjáról szóval NAGYON remélem, hogy máshol már nincsenek meg neki. Ha mégis annyira senki nem lehet elmebeteg, hogy felrakja netre az nem létezik. Főleg, hogy "lebukott".



#4 De voltak előjelei csak én voltam olyan hülye, hogy ne vegyem őket tudomásul :( Persze egyébként nyilván kedves volt velem de olyan apróságok utólag beugranak amikből arra következtetek, hogy semmibe nem vett igazából engem. Például egyszer mikor bekísért egy pékségbe véletlenül "rám nyitotta" az ajtót és csak röhögött, persze bocsánatot kérd de utána még kuncogott elégedetten magába. Vagy mikor el akartam kérni a telefonját, hogy felhívjam a barátnőmet mert az enyém kikapcsolt akkor sem volt hajlandó odaadni. De olyan is volt, hogy az utcán összetalálkoztunk a haverjával és akkor én kb 1 óráig kussban sétáltam mellettük mert hozzám se szólt. Csak akkor szóltam mikor már mennem kellett haza, akkor is csak valami olyasmit mondott, hogy jólvan menjek csak úgy látja amúgyis untatja a "hercegnőt" a társaságuk?!


Tudom, hogy ezek így utólag elég szembetűnő jelek de amikor ilyen történt csak furcsán néztem kicsit, hogy ez mi volt? Mert utána ugyanolyan kedves volt mint mindig, az esetek 99%-ban.

2017. jan. 11. 22:53
 13/24 anonim ***** válasza:
Hát ez bizony tini kategória.
2017. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
83%
engem már az is rettenetesen zavarna ha egy ekkora fa*zfej után lennék én a következő barátod...
2017. jan. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ha én megtaláltam volna ezeket a videókat a telefonján, akkor a minimum lett volna, hogy úgy eljövök tőle, hogy a telefont is viszem, hogy teljesen átkutathassam... aztán attól függ, hogy mennyire vagyok ideges ripityomra töröm.


Nyilván szakítás, és aztán amikor találkozol vele, akkor leköpés. Vele vesztetted el? Azt is felvette?

2017. jan. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ezért kell megismerni a másikat mielőtt össze fekszel vele...az egyik legfőbb hiba, amit elkövetnek az emberek manapság.
2017. jan. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmü, hogy szakitanod kell, de hogy szembe kell köpnöd az tuti!!!!
2017. jan. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
1 feljelentest meger!
2017. jan. 12. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Szerintem megér egy feljelentést, meg ha van olyan barát, akiben bízol (vagy akár saját magad is, ha van hozzá gyomrod), akkor érdemes néhány tipikusabb oldalt átnézni, mert ha magyarról van szó, akkor le tudja pucoltatni a rendőrség. Oké, nyilván, ami egyszer felment netre, az örökre ott marad, de a károkat csökkenteni tudod valamennyire. Indavideót, videát, hasonló megosztókat, meg van valami olyan oldal is, ahova kifejezetten exbarátnőket töltenek fel... Nézelődj körbe az elmúlt időszakra (dátum szerint, amikor készülhetett), meg érdemes még egy-két hétig legalább lesni őket.


Abban a helyedben nem bíznék, hogy nem lehet annyira elmebeteg... Elvégre a filmezést is megtette engedély nélkül, miért ne lehetne?

2017. jan. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos tényező, hogy betöltötted-e már a 18. életévedet (amikor a videó készült). Ha ugyanis még nem (akár csak egyetlen nappal is előtte voltál), akkor fiatalkorúról készített felvételt, ami még akkor is büntetendő lenne, ha te beleegyeztél a felvétel készítésébe.

De ha már betöltötted a 18-at, akkor is tehetsz feljelentést, hiszen visszaélt a felvételekkel. Nem igaz, hogy a rendőrség ne foglalkozna vele, ennél kisebb súlyú ügyekben is nyomoznak (egy barátom jár tanúskodni egy olyan ügyben, ahol visszaéltek egy nő képével - nagyon komoly nyomozás folyik és tudtommal azóta már bíróságon van az ügy).

2017. jan. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!