Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Erotikashow 2016 felnőtt párkapcsolatok

Szeretnél többször teljesíteni?
Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ha szeretsz valakit meddig érdemes reménykedni?

Majdnem összejöttem valakivel még nyáron, de egy csomó félreértés folytán összekaptunk, otthagyott, nem beszéltünk hónapokig. Igazság szerint mire összevesztünk eléggé eltávolodtunk. De előtte közel álltunk egymáshoz és tényleg szeretem... Régen ő is mondta ezt, aztán megbántottam. Nm szándékosan.
Talán már épp túlléptem volna mindezen... De mostanában megint keres. Csak beszélggetünk, nem találkoztunk egideje. Hívjam valahova? Lehet értelme? Fél éve már...

01-11 22:58  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Na most elmondok neked egy sztorit párommal kapcsolatban. Korábban én egykiugró kaland voltam neki egy kapcsolatából, de maradt abban a kapcsolatban,amiről én nem tudtam,szóval végülis a szeretője voltam. Majd ez kiderült, vártam egy hetet,hogy döntse el mit akar,nem tudott választani leléptem. Eltelt fél év,amit éreztem iránta nem múlt el és tudtam,hogy ettől függetlenül ő is szeretett,fenekestül felforgattam az életét. Majd megint találkoztunk. Lefeküdtünk, utána 2 hónapig nem beszéltünk míg véletlenül egy tök véletlen alkalomból megint összefutottunk. Ennek 5 éve már. Azóta is együtt vagyunk

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 01-11 23:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyi idő után nem érdemes reménykedni hogy nem lesz barátnőm? 3 év után elég kicsi az esélyem? Nagyon gáz ha egy férfi ilyen béna a nők területén?
Hány éves kornál nem érdemes reménykedni egy férfinak hogy lesz párja? 27f
Érdemes reménykedni?
Van egy srác aki tetszik de mást szeret, szerintetek mennyire érdemes reménykedni? (Bővebben lent)
Érdemes reménykedni abban, hogy egy nálam 18 évvel idősebb férfi, aki már jelezte többször is, hogy tetszem neki, komolyabbat lép?
Érdemes reménykedni még akkor is, amikor az ember már úgy érzi semmi esély nincs arra, hogy jóra forduljon valami?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu