Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már olyan veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már olyan veletek, hogy egy viszonylag idegen embertől több dicséretet kaptatok, mint a párotoktól?

Figyelt kérdés

Egy olyan ember tette helyre az önbecsüléseteket akit alig ismertek, ismertetek?

Miért van olyan, hogy hiába szeret a párotok, de mégse bókol nektek? Ilyen férfi mellett mennyire érzitek magatokat igazi nőnek?



2017. jan. 16. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, mivel nincs párom. :D
2017. jan. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Megesett már, hogy sokkal több bókot kaptam más férfitól, de ennek mind tudjuk mi volt a célja...


A férjem sem egy bókolós fajta, de a tetteivel/megnyilvánulásaival többet mondd el, mint egy-két jól eltalált bókkal. Ő ilyen ember, így szeretem és ettől függetlenül nőnek érzem magam mellette.

2017. jan. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudom klisés, de az önbecsülésed rajtad kell hogy múljon és nem máson. Egyébként ahogy az előttem lévők is mondják a viselkedéséből és a tetteiből ki lehet szűrni, hogy mit érez a párod anélkül, hogy bókolna neked. Ez egy olyan dolog a pasiknál, ami idővel alábbhagy hidd el a másik illető is csak addig árasztana el bókokkal amíg meg nem kap aztán jön a leeresztés. Persze nyilván vannak kivételek, de ez általában így van. Néha kicsit figyelmeztetni kell őket, hogy egy-két bók jól esne, de néma gyereknek ugye...:) Abba gondolj bele igazából, hogy a párod a kapcsolatotok elején bókolt-e neked meg, hogy mennyit, ha az elején sem akkor egyszerűen nem az a fajta, ha viszont igen akkor csak a megszokás a "probléma". De meg lehet ezt oldani :)
2017. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Volt ilyen, el is hagytam érte.

De nem azért, mert az önbecsülésemmel problémák lettek volna valaha is. Pont ez az- az exem inkább az önbecsülésem csökkenteni szerette volna, kritizált, ahelyett, hogy értékelte volna az értékelni valót. Aztán jött a -most már- férjem, és őszintén szólva kizökkentett az addigi kis megszokott, beletörődő állapotomból a kedvességével, és olyan furcsa volt, meglepő, amolyan "nahát, ezt így is lehet?" érzés.

2017. jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

azért bókol a másik mert neki érdeke, célja van.. a párod a párod, több millió lány közül téged választott, veled van téged szeret.. Ahogy te se bókolgatsz neki, úgy ő se, ellenben számíthatsz rá.


Ilyen egyszerű, de gondolom a kérdést poénból tetted fel mert ezt neked is tudni kellene.

2017. jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen mert talán az összes lány menekül az ilyen emberektől, általába friend zone szintüek, vagy csak 1 éjszakát akarnak, volt kint egy csávó aki kitett egy szerelmes levelet hogy elküldené egy lánynak és szó szerint leköpték a lányok a szavaikkal, hogy mekkora idióta, kivétel nélkül, plusz tapasztalat, hogy volt egy rendes lány akinek mindenki szerelmes cuccokat irogatott, én meg flegmáztam bunkóztam és kivel járt? Velem. Számtalan példa van erre, egy idegen pincsikutya fiunak nincs veszteni valója valószínűleg még szűz is a csávó vagycsak 1 éjszakát akar, azér dícsérget...
2017. jan. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ma 15:34 nálam is volt ehhez hasonló.

Szerintem se kell állandóan dicsérni, vagy ép bókolni a másiknak, de szerintem azért kell egy kapcsolatba. Nekem ne mondja már senki, hogy nem tölti jó érzéssel el ha a párja büszke rá.


Az egyik exem kb. soha nem bókolt. 1 alkalom volt a 4 év alatt amikor azt mondta, hogy "hű, de jól áll ez a ruha, szexi vagy benne" és itt kb. ki is fulladt a dolog. A volt párom mellett nem éreztem magam nőnek.


Lehet akármit gondolni, de nálam ez a férfi, aki bókol, vissza adta azt az érzést, hogy igenis igazi nőnek érezzem magam.

2017. jan. 16. 16:03
 8/9 anonim ***** válasza:
A legutóbbi exem szinte sosem bókolt. Ami már csak azért is volt zavaró, mert az előtte levő pasim, állandóan bókolt, nem tudott betelni velem. Én sem igazán éreztem magam nőnek mellette, az önbizalmam ugyan nem szállt el, de sokszor így azt éreztem hogy nem is tetszem neki.
2017. jan. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze. Nagyon erőltetetten bókolt, istennő szerepbe helyezve engem - igazából szex kellett neki, de nem kapta meg, mert leesett már időben. :)


Az önbecsülésemhez köze nem volt, mert kb. minden pozitív jelzőt felém dobott, amit csak olvasott a szótárban.


Kérdező, szerintem amellett érezd magad igazi nőnek, aki veled van jóban-rosszban, veled tervezi a jövőjét, nem pedig amiatt, ami üres bókokkal dobálózik csak azért, hogy betegye neked.



21/L

2017. jan. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!