Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban gynocentrism van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban gynocentrism van a mai világban?

Figyelt kérdés

A wikipedián a definíció magyar fordítása az így szól: "Gynocentrism a kizárólagos vagy domináns fókusz a nőkre elméletben, gyakorlatban, vagy ennek felbujtása." Egyszerűbben elmagyarázva, a szó a "nőközpontúság"-ra utal. (De akár lehet "pinaközpontúságnak" is nevezni.)

Egy gynocentrikus társadalomban (magyarosítva) olyan törvények és társadalmi nézetek társadalmi nézetek vannak jelen amelyek a nőket helyezi előnybe. A mai társadalomban ez sokkal feltűnőbb. Mivel hogy a jó öreg gynocentrikus ideológia, a 'lovagiasság' az még mindig él és virul. De ezen felül az egyetemek tesznek félre helyeket kifejezetten csak nőknek, könnyített fizikai vizsgák bizonyos szakmákban, enyhébb ítélet ugyanazért a bűnért, szabadon követhetnek el nemi erőszakot és szexuális zaklatást, stb. Más szavakkal, a gynocentrizmus arra utal hogy a nők különleges bánásmódot élvezhetnek.


2017. jan. 17. 10:23
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
88%
Hol garázdálkodnak nemi erőszakot elkövető női bandák?
2017. jan. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
91%

Mi lenne mondd, ha nem ezeken agyalnál mindig, hanem az energiádat abba fektetnéd, hogy keresel egy kedves lányt akivel kölcsönös örömet okoznátok egymásnak?

Egyből szebbnek látnád a világot.

2017. jan. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
75%

Tehát úgy érzed, hogy a hatvan éves, szomszéd nyugdíjas néni hozzád képest komoly előnyöket élvez, mert anyád azt nevelte beléd, hogy illik előtte kinyitni az ajtót?

Gratulálok.

2017. jan. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
78%
"De ezen felül az egyetemek tesznek félre helyeket" Igen, hol, melyik szak??? Megyek oda! (jaah hogy gondolom az óvónő képző meg hasonló, és ha nem akarunk ezeken a területeken dolgozni megb~szhatjuk) Amúgy ugyan ez elmodható a férfiaknál is.. Van amibe hiába vagyok 2x jobb mint az adott férfi versenytársam, őt veszik fel, mert férfi.. Szóval ez oda-vissza van barátocskám.
2017. jan. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
18%
1 szerinted azert nem eroszakolnak tomegesen nok, mert eroszakkal nem lehet felallitani az aldozatnak, vagy azert, mert a nok eredendoen bekes teremtesek? Illetve engem mar zaklatott no szexualisan online. Elgondolkodtam rajta, hogy mennyire neznenek impotens bzinak, ha feljelentettem volna...illetve ha mindezt en csinalom, milyen gyorsan kerulok a 444 cimplapjara, mint petverz beteg allat
2017. jan. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
63%

ONLINE zakaltott szexuálisan? Legalább 500 faszit tudnék börtönbe juttatni kéretlen dick pic miatt.


Azért nem erőszakolnak a nők, mert nem kell nekik a koszos kukid.

2017. jan. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
18%
4 es nem, hanem ha nem akarsz azokon a teruleteken dolgozni, akkor versenyezned kell a ferfiakkal. Ezt hivod te 'megbszhatjuknak' ugye ha nem nyomnak neked cheatet a jatekba, maris 'kibsznak' veled
2017. jan. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
52%
7-es, pont amiatt hisztikézik a kérdező, amit leírtál.
2017. jan. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
31%

6 os, bizony online, es bizony errol beszelek. Te bortonbe tudnad jutatni ezeket a hapsikat, engem meg frankon pofanrohognenek.

Senki nem mondta, hogy a 'koszos kukimat' a szadra kell venned. Nem is ertem hirtelen miert tetted

2017. jan. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
69%

Engem is kiröhögnének, nyuszika.


Azt a nőt is kiröhögik, akit konkrétan megerőszakolnak.

2017. jan. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!