Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párocskák akik közös faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párocskák akik közös facebook profilt hoznak létre, azért teszik mert mindketten, de legalább az egyikük betegesen féltékeny típus?

Figyelt kérdés
A napokban futottam bele egy olyan helyzetbe, hogy megismerkedtem egy lánnyal (én is lány vagyok) tökre szimpatikus volt meg találtuk rögtön a közös hangot tök jól elbeszélgettünk, aztán mondta, hogy majd bejelöl a facebookon. Hát be is jelölt, akkor láttam, hogy közös profilja van a pasijával. Rám is írt rögtön mikor visszajelöltem, de én valahogy nem tudtam vele normálisan beszélgetni így. A barátját egyáltalán nem ismerem és borzasztóan zavart a tudat, hogy bármit amit leírok azt ő is olvassa, pedig egyáltalán nem neki szánom. Mégis miért jó ez a közös profil? Akinek közös profilja van a párjával tudna nekem értelmes kézzelfogható választ adni?
2017. jan. 17. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem igen.
2017. jan. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Ezt rendkívül betegesnek tartom. Mi egymás facebook jelszavát se tudjuk, engem speciel nem is érdekel, bízom benne,tudom,hogy nem lép félre,az meg,hogy kivel mit beszél ő dolga.. 21/F
2017. jan. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Lehetséges. Nálunk szóba sem jöhetne közös profil és nem azért, mert nem bízunk a másikban, hanem pont azért mert bízunk és nem mászunk bele egymás privát dolgaiba.
2017. jan. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Barmi Lehet. De hallottam valakitol azt is hogy mindketten "lesz@arjak" a facebookot es az ismeroseik kedveert egy kozoset hoztak letre. Egyik sem feltekeny tipus.
2017. jan. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Neeeeeeeem, dehogy féltékenység, hát hogy gondolhatsz ilyet?!

Egyszerűen akkora a lámúr, hogy egyik sem érzi magát teljesértékű embernek a másik nélkül

2017. jan. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Nekem ilyennel egyetlen baratom hozakodott elo. O rola kesobb ki is derult, hogy egeszen betegesen feltekeny volt. Pl. napkozben csak igy ram irt egy random nevlistaval, hogy oket toroljem az ismeroseim kozul, ha a szoszerint 1000 kmre elo exem ujra bejelolt, akkor nyilvan atugrottam hozza dugni, es a tetopont az az volt, hogy azert szakitott velem (de persze o nem akart, csak en kiprovokaltam allitasa szerint), mert hogy en egy ferfit bamultam az etteremben vacsora kozben.

Maig sejtelmem sincs hogy kirol beszelt, de o latott minket szemezni, es ne tagadjam, hogy mekkora aljadek vagyok, hogy a szeme lattara csalom ot... :D.

2017. jan. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Igen, legtöbbször azok.
2017. jan. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
#6 Ez mar durva, de jot mosolyogtam :D
2017. jan. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez igaz.Tapasztalat.Nem én voltam a betegesen féltékeny....
2017. jan. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Költőnő? ***** válasza:
Nekem erről mindig egy szó jut az eszembe; szánalmas.
2017. jan. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!