Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ideje találkozgatok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideje találkozgatok egy lánnyal, gyakorlatilag olyanok voltak a találkozók mint egy randi, viszont nemrég azt mondta, hogy nem szeretné, ha félreérteném ezeket a találkozókat, akkor kizárt, hogy bármit is akar?

Figyelt kérdés
Van amúgy barátja, szóval számítottam erre. Ő azt mondta barátilag nagyon szeretne még velem találkozni, sőt, amikor elköszönt is mondta, hogy majd találkozzunk még.
2017. jan. 19. 23:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Sose lehet tudni. Én nem kedvelem ezeket a van barátom, de más pasikkal is "barátilag" találkozgatok tipusű csajokat. Az ilyen csajnak nem szivesen vagyok sem a barátja, sem a párja. (ezért tulajdonképpen én nem foglakoznék vele különösebben a helyedben)
2017. jan. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kizárt, csak barátkozni szeretne. Sajnálom. 18L
2017. jan. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kár az idődet pazarolni rá.
2017. jan. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
"Nem szeretném ha félreértenéd amit mondok, de neked meg az anyád". Ha ezen elröhögi magát, még nem reménytelen, viszont ha kikéri magának akkor felejtős.
2017. jan. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Minek találkozgatsz olyannal, akinek van barátja?
2017. jan. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4 kétlem, hogy azon a dumán amit elsütöttél, bárki röhögne. az "neked meg anyád" helyett valamivel kifizetődom lenne, hogy ..."de kit érdekel"
2017. jan. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ezt úgy mondom, hogy elhívtam színházba egy romantikusabb darabra és erre mondta, hogy szívesen eljön velem de nem szeretné, hogy félreértsem.


Amikor meséltem arról, h megcsókoltam egy lányt megnyalta a száját és állítólag ez annak a jele, h ő is akarná a csókot, de biztos ki fogtok oktatni.


Egyébként meg szerintem azért mondhatta ezt, hogy pont ne tűnjön "kvának" egy felnőtt (25) párkapcsolatban meg amúgy sem úgy mennek a dolgok mint az oviban, hogy kitalálják a kölykök, hogy járnak és onnantól ők a szerelmes pár, hanem azért jó sok találkozó kell mire a lány is dönteni tud.


Szerintem nem kizárt, hogy akar valamit.

2017. jan. 19. 23:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha így találkozgat veled, akkor a kapcsolatában nincs minden rendben, veled viszont jól érzi magát. Én azt mondanám, hogy valószínűleg nem vagy közömbös neki, de nehéz lesz meghódítani.
2017. jan. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A találkozóra nagyon igényesen jött el, különleges kis táskával, szép nem "átlagos" de nem is feltűnő sminkkel.
2017. jan. 20. 00:08
 10/13 anonim ***** válasza:

Mit tudsz a hapsijáról? Mert ez fontos abban az esetben, hogy mennyire van TÉNYLEGESEN esélyed. Egy nő pláne 25 éves, nem fogja otthagyni a pasiját, egy rosszabb parti miatt. (anyagiak, kiállás, érdeklődési kör, duma stb)

Ha a csávója nálad jobb mukinak tünik, akkor vedd komolyan,hogy szárazbarát vagy.

2017. jan. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!