Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik az, hogy egy pasi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az, hogy egy pasi nem akar tőlem semmit, de olyan szinten bízik bennem, hogy a mély érzelmeit is le meri írni valamiről?

Figyelt kérdés

Semmi egyértelmű jelzés nem volt a részéről, már 3 éve barátok vagyunk, de olyan szinten megbízik bennem, hogy én is meglepődtem az egyik mai levelén...Durva :O

Szerintetek?


2017. jan. 20. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Az ilyen lelkizősebb témákat mindig egy lány barátommal vitatom meg, és soha semmi nem merült fel közöttünk, ami barátságnál több.

2017. jan. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sok mindenben hasonlítunk, persze ellenkezünk is, de csodálkozom, hogy ez a dolog három év alatt nem mozdult el egy kicsit sem más irányba.
2017. jan. 20. 21:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Személyes kapcsolat is van?
2017. jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, egyetemen évfolyamtársam a srác.
2017. jan. 20. 21:48
 5/11 anonim ***** válasza:

Érdekes. Igazából én is vágynék egy nő barátra akivel brutál őszinte lehetek, de szerintem ez soha nem biztonságos, mert aki nagyon mélyen engedi, hogy megismerjem ott azért veszély van hogy érzelem is lesz. Olyan még nincs hogy ne jusson néha eszembe, hogy milyen lenne ha leszopna.


Te is beengeded magadba így?

2017. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha olyan téma van, akkor igen, de amikor olyan szinten belelátok a levelein keresztül magába az emberbe...ebbe a maiba én is beleborzongtam. Őszinte nagyon, és az a vicces, hogy kívülről keménynek tűnik, a leveliből meg kiderül, milyen érzékeny ott belül... :O
2017. jan. 20. 22:09
 7/11 A kérdező kommentje:
Érdekes, a párkapcsolati dolgokról sohasem esett szó...Magyarul nem tudom volt-e vagy van-e barátnője, de ő sem kérdezett tőlem ilyeneket sosem, bár szerintem sejtheti mi lenne a válaszom, ha rákérdezne.
2017. jan. 20. 22:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Veszélyes játék ez mondom :D
2017. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd ezt kicsit? Szerinted van ennek jelentősége, hogy ez mint olyan, sohasem került elő?
2017. jan. 20. 22:18
 10/11 anonim ***** válasza:

Létezik. Barátságnak hívják. Ez komolyan ennyire meglepő? :D

Nekem is van 2 lelkizős lány barátom. Sosem akartam tőlük semmit, pedig jól néznek ki.

2017. jan. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!