Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lábaljak ki ebből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lábaljak ki ebből a nehéz helyzetből?

Figyelt kérdés

Bocsi ha hosszú lesz.

Az életemre minden mondható csak ép boldognak nem.

2 hónapja megismertem egy srácot, szimpatikus tetszik viszont elég nagy a távolság köztünk. Jól elbeszélgetünk, a kémia megvan köztünk viszont majd csak február végén tudunk csak ismét találkozni. Nagyon nehéz, főleg, hogy nem lehet tudni mi lesz belőle.

A másik része a munka. Jelenleg nem dolgozom, a munkanélküliség is kikészít. A legalja munkára se hívnak/vesznek fel, pedig nem piszkos a munka, bármit elvállalnék.

Harmadrészt pedig itt a család, állandóan vitáznak ami ezek mellé lelkileg pont nem hiányzik nekem. Elköltözni nem tudok mert nem lenne miből megélni.

Magányosnak érzem magam. Sokszor a sírás kerülget.


Mi tévő legyek? Mit csináljak, hogy kilépjek ebből a negatív életből?

Aki volt ebben, elmesélnétek nálatok, hogy volt, hogy léptetek ki belőle?


Munkát állandóan keresek szóval ne mondjátok, hogy keressek. Máshoz nem tudok költözni.



2017. jan. 21. 14:00
 1/5 llorTllorT ***** válasza:
mennyi idős vagy?miért nem tudsz lépni?kilábalni úgy lehetne, hogy valamimunkát találsz és utána egyengetheted az életedet.felnőttkét nem nagyon van más megoldás vagy eltartatod magad.
2017. jan. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok. Amint fentebb írtam is, keresek állandóan munkát, de ha egyszer nem vesznek fel....
2017. jan. 21. 15:29
 3/5 llorTllorT ***** válasza:
nehéz dolog ,ha olyan helyen laksz ahol nincs munka.én itt csudapestről írók itt van munka ,ha valaki akar dolgozni és nehezebb munkát is elválal amíg talpraáll.nincs ötletem.de bárhonnan megnézheted a bp.-i állásajánlatokat és ha már van nézel egy albérletet is.
2017. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyere határvadásznak.A készenléti rendőrség jól fizet.
2017. jan. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

magyar a srác? a távoli találkozóra annyit tudok mondani, hogy foglald le magad. akármivel. sorozatokkal, tornával, sétával.


a munka azért nehéz, mert ha mozdulnál is, valahova költözni kell, kaucióval. nincs olyan barátod-rokonod, aki közel lakik valami nagyobb városhoz, és lehetnél nála, míg félre tudsz tenni az albira, 1-2 hónapig?


először egyébként nyilván munkát keress. itt az internet, de tudom, hogy az utazás az interjúra is sok pénz lehet. ha bátor vagy, kérdezz rá, skype-on lehet-e. ahogy megvan a munka meg az elhatározás, a többit szerintem kitalálod magadtól.


a családot ignoráld, ahogy tudod. ha van külön szobád, az lehet menedék. tedd rendbe a saját sarkodat, legyen oda jó bemenni. könyvekkel, filmekkel, zenével védekezz. ne hagyd, hogy ítélőbírónak használjanak. mondhatod, hogy éppen munkát keresel, és most sajnos nem tudsz ezzel foglalkozni, hogy ki pecsételte le az asztalterítőt.


türelem. a célt nézd, úgy jönnek az ötletek.

2017. jan. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!