Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átver? Vagy csak az idő hiány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átver? Vagy csak az idő hiány miatt van ez?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég megismertem egy srácot. Mi tagadás a 2. találkozón lefeküdtünk egymással.

Időközben nekem vissza kellett jönnöm külföldre (munka miatt) azóta is tartjuk a kapcsolatot. Kb 1-1,5 hónap múlva megyek haza akkor találkozni fogunk, pár napot együtt töltünk.

Sok minden felmerült, hogy mi lesz ha komolyabbra fordul, esetleg ő majd jönne ki hozzám. Másik része, hogy tudom külsőleg, testileg vonzódik hozzám iszonyatosan, ebből kifolyólag felmerült bennem, hogy talán csak emiatt akar "velem" lenni.

Mondtam neki, hogy nem tudom mi lesz vagy ép mi nem, csak annyit kérek tőle, hogy legyen őszinte. Azt mondta ő őszinte, nem néz senkit hülyének, de igaz, hogy vannak titkai.

Kérdeztem tőle, hogy ehhez nekem van-e közöm, azt mondta igen. Akkor elmondta, hogy mi az a titok. Viszont azóta valahogy nem tudom hova tenni ezt az egészet, nem tudom bízzak e meg benne?

Nem tudom mi tévő legyek? Azt se tudom hányadán állunk, egyrészt amiatt se mert kevés időt tudtunk együtt tölteni.

Várjam meg ezt a "kevés" időt míg haza megyek és majd akkor eldől?



2017. jan. 21. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor elmondta, hogy mi az a titok. Viszont azóta valahogy nem tudom hova tenni ezt az egészet, nem tudom bízzak e meg benne? "


Te bizonyára érted, én meg nem kérdem meg, mi nagy titok, de szemmel láthatóan az bizonytalanított el.

2017. jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem érdekel, hogy mi a titok, mert nem tartozik rám/ránk, de vagy szarul fogalmaztál, vagy épp a titok az, ami neked a problémát okozza. Akkor hogyan válaszoljunk??
2017. jan. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Gratulálok, nem bízol benne, de lefeküdtetek a második találkozón úgy, hogy nem is ismered...
2017. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
Mi az,amiért nem bízol meg benne?
2017. jan. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az exéhez kapcsolódik. Segít neki mert beteg volt és műtötték, akkor nála lakott vagyis amíg ügyeket kell intézni. Ez az egész pont akkor történt mikor elhatározta, hogy teljesen megszakítja vele a kapcsolatot. Elvileg több hónapja nincs köztük semmi.


De ez nálam valahogy nyomott hagyott és úgy érzem ez az egész a bizalmatlanságom oka. Hogy ezt nem mondta el időben.

2017. jan. 22. 08:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Az kelti fel a gyanakvásodat, hogy emberségesen viselkedik?

De ő is gyerekes, ha ez "titok".

2017. jan. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mese habbal

Siman meg kotodik az exehez.

Egy ex azert ex mert lezart kapcsolat.

Teged kihasznal kapota jottel es gyorsan lefekudtel vele tul gyorsan.

Titok?

Ket oszinten szereto ember kozott nincs titok.

2017. jan. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!