Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy szerelmes vagyok a kollégámba? Lehet, hogy ő is érez irántam valamit?

Figyelt kérdés
Egy helyen dolgozunk 5 éve már mikor megismerkedtunk nagyon jó barátok lettünk (én 24 éves vagyok Ő 32),a legjobb barátnőm is ott dolgozott ahol én,sokat beszélgettunk, kaveztunk? Cigiztunk, mi hárman,szinte mindent együtt csináltunk,egy bandát alkotunk,csak később, történt valami, összetévesztünk,nagyon megbantott,ő is és q barátnőm is, vele is osszevesztem egy darabig nem is beszéltem vele,persze ők jól elvoltak,később persze kibekultem a baratnommel de vele nem.rosszul esett nekem, hogy akit szinte testvéremként szerettem így viselkedett velem, 3 évig nem beszéltünk egymással,egyszer próbáltunk meg kibekulni de az sem sült el túl jól, de,aztán később kibekultunk,ez mostanában volt,megint mindent együtt csináltunk. E hónapban elmeséltem neki, hogy felmondok,elutazom külföldre,és látszólag ő ennek nem örült!később már ki is nyilvanitotta nem tetszését, aztán egyre furcsabvan viselkedett,olyan dolgokat mondott s tértt amit ezelőtt velem szembe sose, közeledett hozzám , dicsérte a szemem. A mellem a fenekem és a többi és a többi,ezzel semmi probléma nem is lenne csak egy a baj Nős!!! És gyereke is van,az emberek persze rögtön beszélni kezdtek mondván,hogy túl sokat jár hozzám!!!! Persze ez engem sem és őt sem érdekelte.Mondván őt idézve"Én tudom mi van te tudod mi van a többi véleménye meg ne erdekeljen" De Már én sem tudom h mi van, mostanában egyre többet gondolok rá, ha nem jön hiányzik, ha ottvan reszketek,le vagyok zsibbadva,nem tudok mit hozzá szólni,valahogy témám sincs',ja és a ami nap még össze is vesztem vele mert nem tetszett neki h egy régi barátommal megálltam 2 percre beszélgetni ugyanis 2 éve nem láttam, és ma bent volt a cégnél és mert itt volt dolga,Mondván megint csak őt idézve"Köszönöm, hogy rá időt szansz,enhozzam el sem jössz, pedig én mindig eljövök hozzád,.Nem tudtam ezt mire vélni, mintha féltékeny lett volna,a legrosszabb az,h nekem erre iszonyú bűntudatön lett szinte a semmiért,.Hát ez lenne a story. Szerintetek mi ez,vele és velem kérlek benneteket a durva komikat nelkulozzetek.köszönöm:D

2017. jan. 21. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Remélem nem kezdesz viszonyt vele. Amellett, hogy feleség és gyerek is van, a sok összeveszésből és az érthetetlen féltékenykedésből nem azt veszem le, hogy valami jó sülne ki ebből.
2017. jan. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudnék egy házasságot tönkre tenni, amugy is hónap végén elmegyek,csák nem akarok vele haragban lenni addig a kis ideig még,de már nem bírom ezt a helyzetet.azért köszi
2017. jan. 22. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!