Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ez tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ez tényleg akkora probléma egy nőnél?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kíváncsi vagyok a véleményekre, mert elég sok negatív tapasztalatot szereztem már ezzel kapcsolatosan:

Szóval számotokra problémát okoz, ha egy nő sminkeli magát, van műkörme, és festeti a haját, plusz ha ad a külsejére, ruházkodására? Nem extrém hajszínt kell elképzelni, nem is extravagáns, színes, csúnya sminket, és nem is karmokat. Öltözködésben sem arról van szó, hogy kiteszi mindenét, de azért feltűnöbb az öltözködési stílusa, mert figyel a színösszeállításra, jó cuccokat válogat össze, stb. Számotokra műnek/cicababának számítana, és felszínesnek, butának tartanátok, aki csak egy-egy menetre jó, de semmi komolyabbra?


Azért kérdezem, mert eddig jóformán csak olyan srácok próbálkoztak, akiknek abszolút komolytalan szándékai lettek volna velem, és az utcán is sorban kapom a nagyon "intelligens" "bókokat". Pedig a viselkedésem sem mondható épp "k*vásnak", sőt visszahúzódó és félénk természetű vagyok.


Előre is köszönöm a véleményeket, válaszokat! Főleg fiúk, férfiak véleménye érdekelne, de persze lányok/nők is nyugodtan írhatnak, kíváncsi vagyok mindenféle nézőpontra és látásmódra. :) Viszont a trollkodást és beszólogatást, piszkálódást légyszi mellőzzétek!



2017. jan. 21. 20:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges az itteni ferfiakat kerdezned, mert a tobbsegnek itt annyi onbizalma van, hogy maximum egy pattanasos, horcsogkepu ducijuci mellett nem szorongana megallas nelkul, hogy majd valaki lecsapja a kezukrol.

A valo eletben a normalis ferfiaknak bejonnek az igenyes es normalis lanyok, viszont nyilvan sok taplo is nyomul megallas nelkul mindenkire, akikben csak egy jo kulsot latnak. Nem a kulsodon fog mulni, hogy egy normalis!! ferfi szeretne-e veled komoly kapcsolatot vagy sem. Ne olyanokbol indulj ki, akik alapbol nem akarnak senkitol se semmi komolyat.

Feltetelezem fiatal vagy szoval alapbol komolytalanabbak az ismeroseid is meg.

2017. jan. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
22%

Műköröm nem igazán jön be, és roncsolja is a körmöt. Legyen a sajátja csak igényesen ápolva, lehet színtelen körömlakk,esetleg néha francia, ennyi.

Hajfestés tönkreteszi a hajat. Legyen a saját színe , esetleg ha van ami nem a sajátja de nagyon jól áll neki akkor színezze , de csak ritkábban , amíg az nem annyira káros a hajra.

Smink igényesen ,szolídan, kacskaringós szemöldök semmi esetre sem.

Öltözködésben nőies , de ne dobja ki a cicit.

Kb ennyi , nekem ez jön be.

2017. jan. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan tudnám magam definiálni mint a kérdező annyi különbséggel hogy edzeni is járok és néha napján szoláriumba is el megyek.

És akár mennyire hihetetlen 5 éve boldog párkapcsolatban élek, sose csaltam meg a párom és nem is fogom.

És a párom sem egy kigyúrt dúsgazdag idióta akivel csak a pénzért vagyok együtt és még csak 50 éves sem :D.



Az a baj a pasiknak ezekről a dolgokról egyből a csokibarna, platinaszőke, műcsöcs kidobós, 20 centi magassarkus, szénnésminkelt libák jutnak eszükbe.


Az ízlésesség és közönségesség azért nem ugyan az úgy gondolom.


Nem csak az a két véglet létezik pl valaki nagyon natúr és természetes ( se köröm festés, se hajfestés, se semmi)

Meg a nagyon mű.


Van köztes állapot is ami szerintem nem egy ördögi dolog. Ne vegyük már egy kalap alá a plázap***csa mű macákat és az igényes dekoratív normális intelligens nőket.

Mert hát vannak ilyenek is bármilyen hihetetlen.

2017. jan. 22. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem itt mindenképpen a kisugárzásoddal van a probléma.Hiába jó a hajad,jó a cucc rajtad,sugárzik,hogy ez csak kompenzáció,a saját jellemedet takargatod,ami nem igazán izgalmas,visszahúzódó,félénk vagy,nem vagy magabiztos.Ezzel az összhatással csak az említett fajankókat tudod megfogni.Én azt mondom,hogy ha 1nő legbelül rendben van,mindenhogyan,akkor vehet fel sima pólót,farmert,a legszarabb cuccot,akkor is szexi lesz,és meg akarnak ismerkedni vele.
2017. jan. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen megjegyzésekkel és azokkal a férfiakkal, akik nem megfelelően közelítenek hozzád vagy a külsőd alapján ítélnek meg, nem kell foglalkozni.


Én is hasonló vagyok,mint ahogy saját magadat leírtad, amikor szingli voltam mindenki csak szexet akart, vagy kb. úgy közelített meg, hogy lengette a BMW kulcsát (mintha az bármit is számítana), amikor ismerkedtem sokszor megkaptam az adott sráctól, hogy nem hiszi el, hogy sose csaltam meg senkit, stb.

Én megtanultam már figyelmen kívül hagyni ezeket, aki ismer az tudja milyen vagyok és nekem ez a lényeg. :D


24N

2017. jan. 23. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, rendesek vagytok!


76%-os, Neked főleg köszönöm a "megvédésemet" is!!! :)

Nagyon jól átláttad a helyzetem.


Valóban semmiféle "csodálkozásról" nincsen itt szó, egyszerűen csak a vélemények érdekeltek, hogy normális, értelmes férfiak mit gondolnak erről. Mert azért bevallom, eléggé lelombozó tud lenni, amikor az olyan típusú pasik sorozatosan megtalálnak, akikről a kérdésemben írtam... Sokszor teljesen képesek elvenni az önbizalmam, és úgy érzem, hogy valóban csak annyit érnék - vagy legalábbis, hogy külsőre teljesen ez jön le - , de azért próbálom ilyenkor nyugtatni magam.

2017. jan. 24. 23:31
 17/20 anonim ***** válasza:

Nincs mit! :)


Láthatod itt is, hogy mennyi a buta ember aki nem lát tovább a felszínnél (különdíjas, hogy ezek az emberek szokták általában felszínességgel dobálni a másikat).

Viszont megmondom őszintén, nekem sem lenne ötletem, hogy hogyan közeledhetnék egy ilyen lányhoz normális, de nem kiemelkedő férfiként. Volt már többéves és alkalmi kapcsolatom is, nem vagyok az az elveszett 20+-os szűz, nem is élek burokban, nem okoz gondot a lányokkal beszélgetés. De a leírásod alapján lehet, hogy megállna nálam a tudomány. :) Mit javasolsz?

2017. jan. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
#17: Igazából nem tudok konkrétan mit javasolni, magamból tudok csak kiindulni. Engem nem az érdekel, hogy a férfi egy Alain Delon legyen, csak annyi számít, hogy megfogjon a kisugárzása, stílusa, és ezáltal tudjak hozzá vonzódni. Tehát ha valaki kulturáltan, intelligensen közeledik, érzem azt, hogy valóban irántam érdeklődik, és nem "levadászni" akar (mint ahogy sokan viszonyulnak egy lány "megszerzéséhez"), akkor boldogan belemegyek az ismerkedésbe. Teljesen mindegy, hogy átlagos külsejű férfiről van szó, tökéletes, ha amúgy belsőleg és a kisugárzásával, stílusával meg tud fogni.
2017. jan. 25. 12:33
 19/20 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, ez nagy bátorítást adott! :)
2017. jan. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
#19: Akkor örülök, ha tudtam egy kicsit segíteni. :)
2017. jan. 27. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!