Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő ha alapjában véve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ha alapjában véve hideg vagyok, mindenkivel, de mikor a barátnőmről van szó, túl lágyszívű vagyok?

Figyelt kérdés

Már az orrom alá is dörgölte, hogy vajszívem van... Hízelgéssel, megsértődéssel, bújással, el tudja érni hogy megbocsátsam ha rossz fát tesz a tűzre, meg elmondjam amit egyébként nem mondanék el.

Magam is furcsállom a viselkedésem néha, mert mindenki mással keményszívű vagyok. És akkor ott van ő, egyszerűen annyira aranyos, annyira szeretem, olyan cuki, képtelen vagyok tartósan ellenszegülni neki, mindig elolvadok és kenyérre tud kenni.


2017. jan. 22. 02:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen teendod lenne?Semmi... Te ilyen vagy es kesz ebbe nincs semmi rossz. Nem is kell valtoztatni. Az en ferjem is ilyen es nagyon jol esik tole,hogy ilyen kiveteles ember vagyok szamara.Persze ettol meg mas emberekkel is joszandeku ,de nem engedne h az emerek kihasznaljak.
2017. jan. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit, ebben semmi rosszat nem latok. Nem az apja vagy, hogy ilyenkor koszivu legyel. Gondolom ha NAGYON rossz fat tenne a tuzre akkor nem ez lenne, de aprosagokon felesleges fennakadni.
2017. jan. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez most panasz,vagy dicsekvés ?
2017. jan. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ezzel, gondolom nem olyanokról van szó hogy összetörte az autódat. Ha hízelgéssel és bújással ki tud engesztelni, az tök jó dolog lehet, a megsértődés egy picit nekem erős, enyhe érzelmi manipulációnak tűnik.
2017. jan. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!