Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves vagy, mióta dohanyzo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves vagy, mióta dohanyzol, okozott problémát párválasztásnál?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is kérek
2017. jan. 22. 10:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

12 éve dohányzok, csajozásnál nem okozott gondott, párválasztásnál sem, hiszen akinél ez kizáró ok volt, attól vagy elköszöntem, vagy meggondolta magát, tehát ha nem is a "kiszemelttel" de pár héttel/hónappal később más kiszemelttel összejött.


33F

2017. jan. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Én nem dohányzok, de ha egy dohányos velem akarna összejönni, az nagy problémát okozna nála, ugyanis ez okból visszautasítanám.
2017. jan. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kizáró ok volt nálam is. Volt más ok is ugyan de eléggé megbélyegezte a "kapcsolatunkat". 25 F
2017. jan. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Miért nem tíltják már be?
2017. jan. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Ha kapcsolatról van szó, akkor nálam teljes mértékben kizáró ok a dohányzás. Utálom a dohányos arcot, és fogadja el az, akinek jól esik egy büdös dohányos pofát csókolgatni. Undorodom az ilyen emberektől, orrfacsaró büdös tud lenni néhány nő...
2017. jan. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

5éve dohanyzom,nem volt gondom a pàrtalàlàssal,2en nem dohanyoztak.

N25

2017. jan. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kb 1-2 éve, nem okozott gondot soha.
2017. jan. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Dohányos a dohányossal, nemdohányos a nemdohányossal a jó párosítás. Nagyon kevés az olyan nemdohányos, akit ne zavarna a párjából áradó áporodott szag, amit nem lehet kimosni és a rengeteg cigarettára pazarolt pénz. Dohányos kapcsolatban szegény gyereket tudom sajnálni, akinek nincs választási lehetősége.
2017. jan. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
22%

1 a penzembôl tellik rà az màsnak miért fàj?

Nekem meg dohanyoskent van annyi eszem hogy terhessen nem dohànyzom. Meg a gyerekemmel egy légtérbe sem,és ha kint vagyunk se ràfujom a fûstôt.

Még a kutyàmra se fujom. Pl a buszmegàloba amig nem volt szabàlyozva akkor se àltam a tômegbe fûstôlni.

Amig màs eszik addig nem gyujtok rà és még sorolhatnàm.

Fûrdôk,mosok hajat,parfûm. Megmosom gyakran a fogam,ràgozok és eszembe nem jutna othon a lakàsba ràgyujtani hogy tiszta sàrga legyen a radiàtor pl vagy bûdôs legyen a lakàs,a szàrado ruhàim.

Dohanyosok kôzt is van kûlômbség.

Nyilvàn akit taszît nem kôtelezô ôszejônni dohànyossal.

Enis utalom az igenytelen dohanyosokat. Ha bemegyek egy lakasba ahol dohànyoznak megérzem.

Nekem soha nem volt gondom ezmiatt. Aki nem dohanyzott azt se zavarta.

N25

2017. jan. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

34 éves vagyok...17 éve dohányzom!

Soha nem okozott problémát sem csajozásnál, sem párkapcsolatban!


Több barátnőm is volt a múltban aki nem dohányzott sose volt probléma..a feleségem sem dohányzik nincs probléma..ismerkedéskor mindig alap volt a következő mondat: Én szeretek dohányozni..dohányoztam a megismerkedésünk előtt, dohányzom most is - ekkor gyújtok rá randi közepén a mondatnál :-) és dohányozni fogok a jövőben is...én ez vagyok ha nem elfogadható ez számodra teljesen jogos viszont a jövőbeli "szokj le a dohányzásról" témát elkerülve most dönthetsz..lehetsz a barátom és én majd egy dohányzó nőt választok vagy lehetsz a barátnőm, de akkor soha ne legyen vita a dohányzás! Ez így korrekt! Eddig az összes nem dohányzó nővel jártam a szöveg után :-) Sőt az utolsó még az igent is kimondta az anyakönyveztető előtt!

2017. jan. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!