Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy anya és annak lánya összevesznek egy férfi miatt?

Figyelt kérdés
Úgy értem mindketten ugyanazzal a férfifal akarnak kapcsolatot
2017. jan. 22. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Max. egy bizonyos rétegnél.
2017. jan. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem túl gyakori. És nyilván egyiknek problémái vannak, mert vagy a lányhoz túl öreg a férfi vagy az anyának lehetne a fia.
2017. jan. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az álmaidban biztos gyakori
2017. jan. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kettő ilyen családot is ismerek, egyik sem c-kategóriás vagy analfabéta család. Jó, nem is professzorok. Ami jellemző, hogy kicsi a korkülönbség anya és lánya között, és vagy a lány apakomplexusos, vagy pedig anyuka próbál 40+ évesen tinédzserként viselkedni.
2017. jan. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én olyant tudok, hogy a 17 éves lány szakított a 23 éves barátjával, aki bepróbálkozott bosszúból a kora 40-es anyukánál. Virágcsokor, egyebek, persze úgy lett kidobva, hogy a lába nem érte a földet. De itt nem a lány és anya veszett össze, hanem a pasi volt végtelenül pofátlan.
2017. jan. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálam egyszer fordult elő.

Szakítottam akkori barátnőmmel, elköszönök az anyukájától, erre Ő bemondja, "hozzám még azért jöhetsz"...

Hááát, volt pár boldog évem.

Úgy tudom volt köztük emiatt konfliktus. :)))

2017. jan. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!