Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom csak túl vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom csak túl vagy tényleg nem normális dolog ez?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja ismertem meg egy srácot vagyis férfit.

Nem vagyunk együtt, annyira nem is mondhatnám azt, hogy kapcsolati szinten ismerkedünk.

Ettől függetlenül van egy hülye szokása... mikor beszélgetünk hajlamos "eltűnni" rövidebb, hosszabb időre. Aztán majd x óra múlva válaszol mintha semmi nem történt volna. Persze nem szól, hogy mennie kell majd beszélünk, az ég világon semmi.

Most én reagálom ezt túl?

Én érzem azt, hogy semennyire nem tisztel meg, hogy szóljon? Vagy, hogy egyáltalán tisztel-e?


Nem mondtam még neki, nem akarom hisztisnek beállítani magam, de szerintem ez nem az.

Szerintetek?



2017. jan. 22. 11:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kimondva semmilyen kapcsolat, csak elvagytok tulajdonképpen. Úgyhogy semmi "jogod" nincs ezen felháborodni.

Te döntöd el, hogy neked jó-e ez, ha nem tetszik, simán leléphetsz, ennyi

2017. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Velem is volt ilyen, ugyanígy éreztem. Emellett felháborított, mert azt gondolom, ez alapvető udvariassági norma. Egyébként mondtam a srácnak, hogy legalább jelezze, hogy most nem lesz elérhető stb. Utána nem volt gond.
2017. jan. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Szerintem is ez alap udvariassági norma... most lényegtelen szerintem, hogy milyen viszonyban állok valakivel, de ez a minimum, hogy nem lépek le szó nélkül.
2017. jan. 22. 11:52
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen gyakran írsz rá.

Ha én dolgozom vagy elfoglalt vagyok, és óránként rám írnak valami jelentéktelen dologgal, akkor én sem jelzem, hogy megyek, mert NEM vagyok hajlandó 0-24 helyzetjelentést küldeni magamról.


Írj kevesebbet, de azt tartalmasan, amikor mindketten ráértek.

Ez az óránként/fél óránként csöppentett üzenetek engem speciel kikergetnek a világból. Nincs semmi dolgod?


N

2017. jan. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

messzitavol legközelebb ne privátba üzengess!


A munka az más. Olyankor nem beszélünk mert felesleges lenne.

Mikor ráérünk akkor szoktunk beszélgetni.

Nem írok neki regényt!

"Ez az óránként/fél óránként csöppentett üzenetek engem speciel kikergetnek a világból." na speciel engem is mert az illető ezt csinálja!

2017. jan. 22. 12:04
 6/20 anonim ***** válasza:
43%

Akkor ide írom, ha már hisztizel is.:)


Szó nincs alapvető udvariassági normáról. 1 hónapja beszélgettek, nem vagytok együtt nincs jogod elvárni tőle, hogy elérhető legyen mikor te is. Nyilván van más dolga is, mint veled foglalkozni. Bele kéne ebbe nyugodnod és nem zaklatni. Megértem a srácot, én is menekülök az olyan nőktől akik nem tudnak elszakadni az internettől és a chattől.

2017. jan. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem zaklatom. Ezt miből is szűrted le? Talán veled beszélgetek? Kétlem!
2017. jan. 22. 12:11
 8/20 anonim ***** válasza:
25%
És te azt honnan szűrted le, hogy érdekli a problémád, érdekled te vagy egyáltalán akar-e veled beszélgetni? Vagy csak egy púp vagy a hátán? Mert szerintem utóbbi. Hagyd békén ahelyett, hogy még az udvariasságról tartasz neki kiselőadást!
2017. jan. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is nagyon szokott zavarni. Általában egy folyamatos beszélgetést szeretnék lebonyolítani ha virtuálisról is van szó.
2017. jan. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%
Akkor hívd fel telefonon vagy találkozz vele!
2017. jan. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!