Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sportos férfiak vajon így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportos férfiak vajon így ismerkednének túlsúlyos lánnyal?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti :)

Ha a lány túlsúlyos, mert sosem kapott támogatást a fogyáshoz, otthon a szülei is túlsúlyosak, már kiskorára "felhizlalták".

Lenne benne szándék a fogyásra, hogy életmódot váltson, de egyedül mindig elveszti a lelkesedését főleg úgy, hogy otthon még nehezítik is a dolgát és szinte ellene dolgoznak.

Összejönnétek ilyen lánnyal és tudnátok szeretni őt, elfogadni és segíteni neki megváltozni?


2017. jan. 22. 11:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
29%
NEM
2017. jan. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Indokra is kíváncsi lennék, normális hangnemben :)
2017. jan. 22. 11:58
 3/20 anonim ***** válasza:
27%
Normális hangnemben...Haha internet milyen érzékeny nőkkel van teli, elképesztő... Az indok: Mert utálom a kövér disznó nőket azért.
2017. jan. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%

Nem. Indok: Ti sem jönnétek össze alacsony/sovány pasikkal...

Miért van az, hogy a pasiktól megkövetelitek, hogy a saját szintjükön próbálkozzanak, de nektek kivétel nélkül +180-as sportos szépfiúk kellenek? Szálljatok már le a földre, mert ti is ugyanolyan emberek vagytok, mint mi.

2017. jan. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%

Azért nem lehetséges, mert aki sportos az figyel az egészségére, így én is pl. csak olyan lánnyal szoktam ismerkedni, aki ugyanúgy sportol és táplálkozik mint én.


Ha arról van szó, hogy régen egészségtelenül élt, de már változtatott, akkor rendben van, mert már látom hogy tett érte, de ígéretként nem fogadok el semmit, a tett és az eredmény számít.


Így szerintem akkor számíts majd rá, ha már évek óta minden nap keményen dolgozol az egészségedért, mert akkor már látványos lesz a változás.

2017. jan. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van ilyen, de a férfiak egy vaskos része azért is sportol, hogy jó nőt fogjon magának (nyugodtan le lehet tagadni, de a nők sem azért diétáznak, mert nem éhesek).


A túlsúlyos pedig igen tág fogalom, mert lehet valaki túlsúlyos 26-os BMI-vel (szélesebb csípő, nagyobb csecsek, kis háj, de alapvetően gusztusos és dögös), ami még talán esélyes lehet, és lehet krumpliba szúrt fogpiszkáló alkatú is, ami már annyira nem szép. Most szigorúan a külsőt néztem.

2017. jan. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire túlsúlyos és a lehetőségeihez mérten mennyi erőfeszítést tett. A hánytató-hashajtó önkezelés még nem erőfeszítés!


Sajnos aki felnő a kövérségben és felnőttként nem kitartó a céljaiban az nem szokott elköteleződni.


A válasz: Talán igen

2017. jan. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, ezek az indokok kamuk.


Nő vagyok, nekem volt 35 felett a BMI-m, de egyszer eldöntöttem, hogy életmódot változtatok, és annyi. Pedig akaraterőm semmi, csak kitartásom.


Előttem ehették a csokit, csipszet, a húgom meg is tette. Max élveztem az illatokat, de a felelősség az enyém.


Nem más dolga, hogy segítsen neked. Az az edző meg a dietetikus dolga. Mit képzelsz, összejössz valakivel, és tegyen rendbe?

2017. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%
Egy bizonyos kor felett ha annak nőnek nincs magától minimális akaratereje sem a fogyáshoz, az gáz. Normális párkapcsolatot akarat gyenge és irányítható ember nem igazán tud kialakítani (szerintem).
2017. jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
19%
A korábbi válaszom lepontozásából látszik milyen sok kövér nő van itt. Grat.
2017. jan. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!