Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy végre kikerüljön ez a lány a képből?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki távolabbi lány barátja a barátomnak, de néhány évvel ezelőtt randizgattak, ismerkedtek. Csak végül nem lett belőle semmi, mert a barátom tapasztalatlan volt és túl nyomulós, elijesztette. Utána meg kapcsolatba került ez a lány, és van azóta is, szóval semmi sincs köztük.

Egyébként elég szép lány, nálam sokkal szebb. De olyan rossz, mert bár a barátom nagyon jól bánik velem és szeret, mégis ha ott van ez a lány, azt érzem, ha lehetősége lenne vele járni helyettem, nem habozna egy percet sem...

Ahogy néz rá, kezeli... Szerintem nem tudta feldolgozni a veszteséget, elengedni. Értem én hogy különleges lány mert szép, kedves, okos, humoros, de azért nem lehet örökké ő az etalon, ha ez ember kapcsolatban van akkor más dolgok lesznek fontosabbak.

Nagyon kedves velem ez a lány, láthatóan tökre örül hogy a barátom talált valakit, de már ott tartok, hogy nem bírom elviselni, mert ha őt látom, akkor azt látom ami nem én vagyok, egyben ami a barátomnak igazán kellene.


2017. jan. 22. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Te semmit nem tudsz tenni, hogy ez a lány kikerüljön a képből.

El tudod dönteni, hogy elég-e neked az örök második szerepe, akit ha lehetőség adódik, azonnal ott fog hagyni a másikért, vagy van benned annyi önbecsülés és büszkeség, hogy nem viseled el, hogy te vagy a ló helyett a szamár, szakítasz és keresel valakit, akinek tényleg te kellesz.

2017. jan. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Attól,hogy te így érzed,nem biztos,hogy ez az igazság.Talán van benned némi kisebbrendűségi komplexus,ami ezt mondatja veled.Persze vannak azok a bizonyos női megérzések,de ettől függetlenül a barátod mégis veled van,jól bánik veled.Még ha a màsikban riválist látsz is,szerintem ez az,ami mérvadó...hogy te vagy a társa,nem pedig más.Azt úgyis észre vennéd,ha a barátod kifelé kacsintgatna.Míg ezt nem érzékeled,addig csak magadat emészted,ezáltal a kapcsolatotok is romlani fog.
2017. jan. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyertelmu, hogy orok masodik leszel, es max. valami tettett tovabblepes vagy a baratodnak, akivel tok jo, de azonnal dobbantani fog, ha ugy latja, hogy lehetne jobb is. Rajta mulik, hogy mit kezdesz ezzel.
2017. jan. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2.: te már túlontúl naiv és idealista vagy, aki annyira vak, hogy azt sem látja, ami a szeme előtt van és még arra is találna indokot, hogy miért nincs abban semmi rossz, ha a párja megcsalja.

Vagy játszod itt az agyad, vagy túl kevés csalódás ért még az életben.

2017. jan. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En mindig hallgatok a noi megerzesre, eddig mindig bejott. Sajnos ha jo baratok es sokat talalkoznak, konnyen kialakulhat koztuk valami foleg hogy bejonnek egymasnak. Hiaba kedves a lany, ha az erzesei valtoznak a parod irant akkor mar vele lesz igazan kedves es ez ellen semmit nem tehetsz. Vagy varsz es meglatod mi lesz vagy kilepsz a kapcsolatbol.
2017. jan. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
A kettes vàlaszoló vagyok.Rengeteg fàjdalomban volt màr részem életem minden területén,talàn ezért próbàlom nem elveszíteni a jóba vetett hitemet.Talàn nincs igazam,de a kérdezőnek lehetne több önbizalma.Nyilvàn tartsa nyitva a szemét,de nem kell azonnal borúlàtóan a legrosszabbat feltételezni.Biztosan a megérzései sem csalnak,de ha folyton ezeket mantràzza,az a negatív végkifejlet felé sodorja még inkàbb.Kommunikàljon a helyzetről nyíltan a pàrjàval,ne a sarkon fordulàst fontolgassa!Nem,nem az agyamat jàtszom,nekem ez a véleményem.Jogom van kinyilvànítani.Nem bàntok vele senkit szerintem.
2017. jan. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát, egyébként az, hogy ez a lány később akar többet a barátomtól, gyakorlatilag teljesen kizárható. Meg volt a lehetőség, randiztak, mégsem akart többet. Pedig minden adott volt. Akkor most, hogy már van valakije, ugyan miért akarna többet? Tudom, szakíthat a barátjával, de szerintem akkor sem fordulna a barátom felé szerelemmel.
2017. jan. 22. 15:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Oké, a barátodnak biztos nem lesz lova, de attól még te lehet, hogy csak szamár vagy neki.

Szerintem egy nyugodt pillanatban, okosan és higgadtan, nem számonkérően mondd el neki, hogy benned vannak ilyen rossz érzések emiatt. A reakciójából sokat leszűrhetsz. Akár fel is teheted neki a kérdést: mondja el őszintén, ha szabad lenne a lány, és ő választhatna közületek, akkor kit választana? Mondd el, hogy egyikőtökkel sem tesz jót, ha szépít. Ha el tud képzelni nálad jobbat, akkor jobb, ha még időben elengeditek egymást, hogy mindkettőtöknek legyen esélye megtalálni az igazit.

Ha mégis ragaszkodik hozzád, akkor viszont örökre elengedheted ezt a parát, és megugorhat az önbizalmad.

2017. jan. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!