Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban ti is szoktato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban ti is szoktatok evés közben, sunyin, falatokat lopni a másik tányérjából?

Figyelt kérdés
Ezt a fajta kajalopást bűnös dolognak tartod ?
2017. jan. 22. 16:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%
Emberiesség elleni bűnnel ér fel. Én kajak allergiás vagyok erre, persze a barátnőm tudja ezt és direkt mindig turkáll, és sunyin néz . :DDD
2017. jan. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
:D
2017. jan. 22. 16:48
 3/30 anonim ***** válasza:
44%
Nem szoktunk, nem tudom, mi ertelme, mikor altalaban ugyanazt esszuk. Ha epp nem egyutt eszunk akkor meg kerunk 1 falatot, nem lelopjuk a tanyerrol.
2017. jan. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ez gyerekes dolog. Ha más-mást rendelünk, akkor megkérjük egymást, hogy megkóstolhassuk és akkor rakunk át a másik tányérjára.


Ha otthon eszünk, akkor meg nyilván,amit főztem, azt eszünk és szedek magamnak is.

2017. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
50%

Párom mindig lopkod az enyémből, ami alapvetően nem zavar, de mondjuk simán képes megcsinálni azt is, mint egy ötéves, hogy bezabálja a sajátját, aztán néz rám kiskutyaszemekkel, hogy az enyémből is kér (sütinél vagy hasonlónál pl.) Utóbbi jobban idegesít, mint a lopkodás.

Őt egyébként jobban zavarja, ha belemászik valaki a tányérjába, mint engem, de mivel ő csinálja, ezért én is, szóval simán eszünk egymás tányérjából. :)

2017. jan. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
51%

5-ös bocsi de amit a párod csinal az pofátlan. Ő megeszi a sajatját és meg önző módon kuncsorogna a másikéból is. Nem tudom ki szoktatta őt erre, vagy ki volt aki ezt elfogadta nala, de velem biztos nem tudná ezt eljászani.

Én és a parom megkinaljuk egymast a sajáunkból, de sosem kuncsorgunk a masik kajájábol vagy nyulkálunk bele főleg kerdés nélkül mert ez egy neveletlen és idegesítő dolog. Igaz ez talan nevelés kérdése is mert nalunk a családban sem volt erre pelda.

Az etkezesnel is van egy illem amit bekell tartani es nem kell parasztnak lenni.

2017. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Ettől herótom van. Én ezt nem tűröm és nem is csinálom.
2017. jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
48%
Egy barátnőm rendszeresen ezt csinálta, elfordultam inni, erre nincs ott a tányéromon a falat. Úgy felhúzott, hogy felraktam a konyhapultra és meggyalultam.
2017. jan. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
34%

Hát nem.

Az én tányérom meg elkerüli messziről-

Cukor és liszt mentes,zöldséges vagy sótlan....:)

Eszi amit neki főzök.

2017. jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
24%
Ilyen sült krumpli-jellegű dolgokat igen. De általában ugyanazt esszük, ha meg mégsem, akkor kérünk egy kóstolót a másikéból.
2017. jan. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!