Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal valamilyen lelki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal valamilyen lelki okok miatt nem megy a szex. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Járok egy fiúval 2 éve. Ő az első pasi az életemben.Sajnos az a probléma, hogy nem tudom elképzelni, hogy annyira gyengéd és érzéki legyen, mint ahogy azt én szeretném.Megbántott párszor,amit lehet,hogy nem emésztettem meg(érzékeny vagyok,ha ő bánt,ha más,idegen csinál valamit,megemésztem),és most mindig azt érzem,hogy ha nem megy el a \'szex\' végén,megharagszik.Ez szerintem onnan jön,hogy több sikertelen szex után meg is haragudott,és akkor mondta főleg a bántó dolgokat.De nekem meg már nincs is semmi kedvem pl.orálisan kielégíteni,mert én nem élveztem semmit,ő meg csak nyaggat.Szex az szinte nincs is,mert türelmetlen,és valahogy nem tud jó helyen megérinteni,én nem tudok ellazulni abszolút,ami egy kis részben a suli miatt is van.Mondtam neki kis dolgokat,pl.szeretem,ha a hátamat simogatja,de csak akkor csinálta,és úgy érzem,hogy csak meg akar kapni,utána meg aludni. Ez szörnyű érzés.
2008. okt. 9. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy srácnak 2 év kapcsolatban szex nélkül elég stresszes és megterhelő, nekem egyéb okok miatt az kedvesemmel csak 3 hete föl kellett függesztenünk a szexet 1 hónapra, de már a falra mászok... Pedig tudom, hogy mikor lesz vége ennek a periódusnak :D
2008. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze nem 2 éve nem szexelünk...bár az első 8 hónapban nem volt szex,csak petting.Aztán jó volt egy ideig.És aztán valamikor kezdődött ez,elég rég. Mondjuk,hogy tudnám kicsit lenyugtatni,hogy ne mindjárt rámvesse magát,hanem minden szép legyen,hogy nekem is menjen aztán?
2008. okt. 9. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:

ezt megkellene vele beszélned.

elmondani,hogy neked hogy lenne jó.

szerintem megérti.

2008. okt. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tökéletesen egyszerű!Azt tudnod kell a férfiak agya másképpen dolgozik mint a nőké.A férfiak tömören egyenesen a nyers valóságot értik.És így is beszélnek másokkal.Ha célozgatsz vagy kerülgeted körül írod azt már nem értik elvesznek a részletekben és csökken az érdeklődésük az ügy iránt.Azt tanácsolom a legegyszerűbben és nyersen mond meg neki mit szeretnél.Azt érteni fogja ne aggódj.PL:te csak úgy tudsz szeretkezni mint egy állat?Mert én nem szeretem az állatokat én a gyengédséget szeretem és ettől izgulok be igazán.Vigyázz ne ragozd tömören és világosan különben nem érti vagy félre érti hogy mit akarsz.
2008. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!