Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szolnatok ha a suli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnatok ha a suli legjobb csaja egy csendes, nem tul szep sraccal jarna?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 14:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
semmit
2010. máj. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
h a csávo lefizette:D
2010. máj. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 nielindi ***** válasza:
semmit. neki ö tetszik. és lehet csunya, ha mindent megad neki, amire szüksége van. itt jön képbe a felszinesség. akinek az a problémája, h egy szép csaj miért van egy nem annyira helyes gyerekkel, mert a szép lány nem felszines, és nem csak az érdekli, h hogy néz ki a barátja!
2010. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Melyik suli?A Magyar Gyula mondjuk?
2010. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a szép lány rájött, hogy egy csendes fiú sokkal jobb kapcsolatra, mint egy ribanc macsó. Ennyi.

Nem mindenki felszínes!


26.L

2010. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb csaj?Ilyen nincs.Mindenkinek más tetszik, ami Jóskának a legjobb csaj, az Pistának lehet hogy ronda.Szóval nem is értem ezt a gondolatmenetet.Az hogy ez a csaj, mondjuk nevezzük Katinak kit érdekel hogy kivel jár?Én pont le*zarom, ha neki tetszik ez a srác nyugodtan járjon vele, engem hidegen hagy.

Érdekes gondolkodásod van hallod:D

20f

2010. máj. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kb azt gondolnám, hogy ez a lány nemcsak szép, hanem okos is, hogy nem a külső alapján választ magának barátot. Egyébként meg, mivel én vagyok abban a suliban a legjobb pasi, valószínű beugranék a bánattól a folyóba, hogy nem engem választott :)
2010. máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Semmit. Mindenkinek magánügye, kivel jár.
2010. máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Örülnék

Főleg ha az a "csendes, nem tul szep srac" én lennék :D

2010. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt, hogy az ő dolga. És tisztelném azt a csajt, hogy képes volt a szívére hallgatni, és nem azt tartotta szem előtt, hogy minél menőbb pasival villogjon a barátnői előtt. Mint ahogy azt sok "legjobb csaj" tenni szokta.
2010. máj. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!