Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért vannak lezárva a cuccai?

Figyelt kérdés

Már egy ideje messziről nézegetem, h a páromnak szinte mindene le van zárva a számítógépén és a telefonján egyaránt. Az e-mailjét is csak úgy tudja megnézni, ha egy ellenőrzőkód megy sms-ben a telefonjára. Ugyan ez a facebookkal is. És fogalmam sincs, h miért vannak neki ezek a dolgok lezárva. Valamit titkolhat? Több mint 1 éve vagyunk együtt, ezek a dolgokat csak olyan 2 hónapja alkalmazza. Eddig nem kérdeztem rá, mert azt gondoltam, h csak kísérletezik ezzel, de nem. Szerintetek? Nem hogy a bizalmatlanságomat érezze, de hogyan kérdezhetek erre rá?


Köszönöm, 23/L



2017. márc. 27. 16:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Ha csak ket honapja csinalja, akkor egesz biztosan titkol valamit, en felkeszulnek a helyedben, hogy mas no is van kepben nala.

Az EGYETLEN kivetel, ha a parod a kozelmultban titkosugynok lett.

2017. márc. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%

Az én személyes dolgaimat ne nézegesse senki, még akkor sem ha velem él.

Gondolom ő is így van vele, de te állandóan kiváncsi vagy, és nem bírsz magaddal, ahogy az írásod is bizonyítja.

Hát rakott rá jelszó védelmet, és jó is tette.

Törődj a saját dolgaiddal, ha valamit tudni akarsz, akkor kérd meg, hogy mutassa meg.

2017. márc. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Volt, h heccből elvettem a telefonját és imitáltam mintha azon keresgélnék valamit majd kikapta a kezemből, h ne turkáljak a telefonjába. Persze nem förmedt rám, de elég határozottan, h "Tudod, h ezt utálom, ne turkálj benne!" Hogyan tapogassam ki a dolgot ha van valakije? Mert ha kérdőre vonom, h miért vannak a cuccok lekódolva és van valakije, akkor új taktikát eszel ki és feloldja az appokat, de másképp oldják meg a kommunikációt...
2017. márc. 27. 16:39
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha feloldja, konnyebben lebukik, szoval indulasnak jo lenne.
2017. márc. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%

"Volt, h heccből elvettem a telefonját és imitáltam mintha azon keresgélnék valamit "


Kérdező!


A kapcsolat alapja a bizalom és a tisztelet. Benned egyik sincs a másik ember, a párod iránt. Mi a fenéért vagytok együtt?

2017. márc. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
2. Csak hogy tudd soha nem néztem bele a cuccaiba, ezért nem is értem, h minek ez a kitudja hány szintes belépési mód. Lehet, h azt olvastad ki a szövegből, de talán előbb meg kellene hallgatni a másikat teljesen, minthogy okoskodni... :) Köszönöm! :)
2017. márc. 27. 16:42
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

A gmail alapból egy kicsit túlbiztosított, ha több eszközön is használom, akkor kéretlenül is küld értesítéseket az egyes belépésekről (nekem pl. állandóan küld a telefonomra, ha számítógépről, vagy tabletről lépek be, pedig nem is kértem).

Az e-mailemen van jelszavas belépés, ennek annyi az oka, hogy egyszer az exemet kaptam rajta, hogy az e-mailjeimet olvasgatja és ez engem felháborított. A privát szférámhoz kapcsolatban is ragaszkodom, én sem turkálok a párom cuccaiban, digitális jelenlétében és elvárom, hogy ő se turkáljon az enyémben. Nem azért, mert bármit is titkolnék, egyszerűen csak fontos számomra, hogy lehessen magánéletem. Szerintem aki már turkál a párja életében, az előbb-utóbb úgyis talál valami aggódnivalót, akár egy teljesen ártalmatlan dologba is bele lehet látni többet. Ha pedig a párom meg akar csalni, akkor megteszi, függetlenül attól, hogy turkálok-e a mailjeiben, vagy sem.

2017. márc. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
4. Ez a telefonnal való megviccelés mostanában történt, h mindene le van zárva, h h reagálna rá. Nem néztem bele akkor sem
2017. márc. 27. 16:44
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem meg ez a beteges maganszfera vedelem a furcsa egy kapcsolatban. Az emailjeim kozott maximum munkaugyben vannak levelek, vagy reklamok, egyik se olyan, hogy ne olvasgathatna oket a parom unalmaban felolem, ha ugy erzi. Nekem mindenhova automatikusan belep a gep, es a parom szokta hasznalni a gepemet, azt mondta nem olvas bele soha semmibe, de igazabol leszarom, felolem aztan olvasgathatna amit akar. Messengeren van sracismerosom akivel dumalgatok gyakran de ha azt olvasna el, se talalna semmi aggasztot.

Szerintem aki ilyen betegesen vedi a maganszferajat, ott 100%, hogy talalna valamit a masik amin jogosan aggodhat aztan, ha egy kicsit korulnez :)

2017. márc. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Keylogger a gépre, azt csá! :D


[link]

2017. márc. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!