Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Szerintetek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek ez kedves, vagy inkább ciki?

Figyelt kérdés

Szeretném kedvességből meglepni a kiszemeltemet azzal, hogy sütök neki palacsintát (ez a kedvence), de kicsit tartok tőle, hogyan fog rá reagálni.

Nem szoktam nagyon sütni, inkább csak főzni, ezért attól is tartok, hogy nem fogom-e elrontani. Segítséget persze tudok kérni vész esetén. :D

Szerintetek ez így kedves, vagy ciki? Nem szeretnék beégni...

Ti örülnétek egy ilyen meglepinek?

Ha lehet, csak normális válaszokat, köszönöm!!


2017. ápr. 21. 23:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

ez szerintem kedves gesztus :)

sok sikert :)


24F

2017. ápr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Mindegy milyen lenne, ha szénné égetnéd, akkor is értékelném, mert tudnám, hogy szívből csináltad. Fahéjas-lekváros, nyammmmmm. :D Holnap én is palacsintát csinálok, viszont csak magamnak :(
2017. ápr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp egyetek

-kakaós-tejfölöset

-nutellás-kókuszreszelékeset

-nutellás-banánosat


Ezek a legfinomabbak! 😃

2017. ápr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Krukutyán Levente ***** válasza:

Szerintem ez merőben attól függ, hogy milyen kapcsolatban vagy a kiszemelteddel. Egy baráti körből valóak vagytok és már ismeritek is akár egymást vagy egy vad idegen akit sztalkolsz. Nem mindegy.


Tegyük fel, hogy ismerős..hááát.. kicsit gyanús lenne szerintem, legalábbis én lány ismerőstől még nem kaptam csak úgy kizárólag nekem sütött valamit meg más se akit ismerek. Kedves gesztus, de egy kicsit le is leplezed a szándékaidat vele (ami nem feltétlen baj, ha ez a cél).

2017. ápr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4. Szerencsére ez nem gond, mert régóta ismerjük egymást, és tudja hogy nagyon bejön nekem, a kapcsolatunkat pedig nem csak barátinak mondanám:) De mivel nem járunk, nem szerettem volna úgy írni, hogy a pasimnak akarok palacsintát sütni. :)
2017. ápr. 21. 23:17
 6/14 anonim ***** válasza:
Édesem,nem tudnád klónoztatni magad gyorsba véletlen?
2017. ápr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, egyértelműen kedves.
2017. ápr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

4es ez hülyeség hogy leleplezi magàt..én többször sütök palacsintàt mert szeretem meg a gyerekek is..egyszer a festőnek is adtam de ő nem szereti az édességet utànna meg az asztalosnak aki azt mondta én csinàlom a legfinomabb palacsintàt (csokiöntet volt a tetején meg talàn kakaos volt de passz )de osztràk tesom barinője is ezt mondta ilyen finomat nem evett..

Szoval én palacsintàm mögött nem volt hàtsoszàndék..ha lenne akkor vmi finom vacsit csinàlnék erkélyre kiülös borozgatosat :) persze nem ilyen minuszokba ami a napokba volt :)

2017. ápr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Krukutyán Levente ***** válasza:

No igen #9 -es, de te család anya vagy (?), akkor. Idősebb is gondolom, kevésbé gyanús a dolog. De ha egy szingli 21+-3 éves női ismerős süt csak úgy palacsintát névre szólóan csak nekem..hát..nekem az már gyanús lenne. Nem mondom, hogy igazam is lenne, de én azt feltételezném akar valamit. Persze mint kiderült ez nem gond.


Kérdező: Milyen kapcsolat ez? Ha facebook státusz lenne akkor "Bonyolult" mi? :D

2017. ápr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!