Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most őszintén, miért tesztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén, miért tesztek különbséget b. zik és leszbik között?

Figyelt kérdés

Ha 2 csaj együtt van az jó.

Ha 2 pasi az undorító.

Hol itt az igazság?


2010. máj. 15. 12:32
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
már a gyakorikerdesek.hu is különbséget tesz, a b.zi az csúnya szónak számít, a leszbi meg nem
2010. máj. 15. 12:33
 2/18 anonim ***** válasza:
Azért mert a férfiak undorítónak találják a homárokat de a leszbik azok jók :)
2010. máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

nincs igazság de így igaz :)


A b*zik undorítóak, a leszbik pedig nem.

2010. máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2 pasi az hányinger. bocsi, de nem tudok rá mit mondani, nekem nincs bajom a melegekkel, de 2 fiú az... 2 lány, magam sem tudom mi okból jobb, talán mert jobban izgat mint 2 fiú :D igaziból az sem a legjobb, de nemtudom megmondani mivel jobb, de valahogy mégis . Bocsi :S
2010. máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Sehol! Mind2 abberáció és pont! Az igazság benned van, én le se sz*rom! Látod én meg ezt nem írhatom ki! Akkor le se leszbi!! :D:D
2010. máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

én fordítva látom így :P lezbiktől hányok :S

18L

2010. máj. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
előző is én voltam. Még azt, hogy a b.uzi azért csúnya szó, mert az egy sértés is, mármint fiúk le b.uzizzák egymást meg minden, és azegy sértés, de lányok nem mondanak olyat, hogy te leszbi.
2010. máj. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért tesznek külömbséget engem is bosszant. A lezbikus és a meleg egy kategoriába tartozik HOMOSZEXUÁLIS!!
2010. máj. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nah 12:36 és 12:34 az ugyanaz bocsi, későn írtam :D:D
2010. máj. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Azert mert oda ahova ferfi nem eloszertettel dugdossa egymasnak a farkat, az a fenek. A nok legfeljebb oralisan elegitik ki egymast vagy valamilyen jatekszerrel. Na es szerintem egy barnas mintazatu farok a szex utan nemmikepp sem izgato. Legalabb is nekem.
2010. máj. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!