Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet bírni a távkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet bírni a távkapcsolatot? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2017. máj. 10. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem személyes, hanem ismerős által tapasztaltam, ők bírták, de sokszor nyavalygott miatta a srác, hogy messze van, ez a baj az a baj stb. Mondjuk ez beállítottság kérdése is, ő alapból mentálisan gyenge ember.
2017. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Párommal mi 4 éve 200 km-es távkapcsiban vagyunk.

Az elején volt nagyon rossz, utána enyhébbek lettek a rosszérzések.

Minden héten a két város között félúton találkozunk, amikor meg mind a kettőnknek jó, akkor egymásnál.

Úgy volt, hogy most márciusban összeköltözünk, azonban nekem 180 fokban felborult az életem, így az összeköltözést elhalasztottuk.


Ki lehet bírni, ha mind a ketten tesztek a kapcsolatért, van arra lehetőség, hogy egy idő után összeköltözzetek. Minden csak rajtatok múlik, máson nem.

2017. máj. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nálunk jóval nagyobb a távolság és csak hónapok után tudunk találkozni max egy hétig, 2év múlva lehetne szó összeköltözésről.
2017. máj. 10. 15:07
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ugyan ezt élte át egy barátom és a barátnője, ott több ezer km-ről volt szó, és még 1 éve se voltak együtt, mikor a lány végül kiment Angliába.

Működött, voltak féltékenykedések, bizalom megvolt, de nagy a távolság a hiány, még ha ott is a skype, meg a fb messenger az nem ugyan az...

De túlélték és most boldogok, ez csak rajtatok áll. Bizalmon, türelmen, szereteten és hűségen alapul, azért is nehéz mert két ember kell hozzá, ezért is kell a bizalom.

2017. máj. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Most vagyok a második távkapcsolatomban, de soha többé nem fogok olyan párt választani, aki messzebb van max. 50 km-nél. Az első távkapcsolat azért bukott meg, mert ő költözött volna hozzám, de rájött, hogy képtelen feladni az addigi életét és otthagyni az imádott munkahelyét. A mostaninál is hasonló gondok vannak, valamelyikünknek fel kéne adni az eddigi életét.

Egyébként is nehéz, mert amíg a távolság megvan, nagyon rossz kivárni, míg láthatjátok egymást. Az exemmel kéthetente találkoztunk, nem is ez lett volna a nagyobb gond, hanem az, hogy bármi bajod van, bármikor szükséged lenne a másikra vagy neki rád, nem vagytok ott egymásnak.

2017. máj. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elszantsaggal, idovel, penzzel es kitartassal ki lehet birni. Masfeleve 2300 kilometer kulonbseggel vagyunk egyutt, 3-4 hetente talalkozassal. Ilyen 2-3-4 honapig nem latjuk egymast dologba nem mennek bele. Mire odajutott, hogy osszekoltozzetek, azt sem tudjatok kivel elnetek egyutt.
2017. máj. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalatom van, sajnos nekem nem jött össze, de kihangsúlyozom, hogy azért, mert a srác nem akarta beleforditani az időt!

Ha mindkét fél komolyan veszi és rászánja a keretet is (utazás), akkor működik. Ha csak az egyik erőlködik, akkor viszont esélytelen.

Te hogy érzed, nálatok mindkét fél akarja?

2017. máj. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem rég kezdődött nálunk így most mind a ketten akarjuk utazásra a keretét csak ő tudja mivel én tanulok.
2017. máj. 10. 17:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha irsz bovebben konkretumokat, akkor konnyebb valaszolni :). Igy annyit tudok irni meg, hogy nagyon fontos vegiggondolni, hogy hol es hogyan lehet kozos jovotok. Hogy esetleg el tudod-e kepzelni vele a jovodet egy idegen orszagban (itt errol van szo nem?) teljesen iden kornyezetben.
2017. máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*idegen
2017. máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!