Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elszúrtam és nem tudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtam és nem tudom mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Szóval az egész majdnem egy éve kezdődött.

Volt egy fiú, akivel nagyon szimpik voltunk egymásnak, megbeszéltünk egy randit a gólyatábor utánra. Én akkor kezdtem az egyetemet.

Ő egy komolyabb srác,nem annyira bulizós.

Szóval sokat beszéltünk a tánor előtt,benne volt a levegőben,hogy ebből lesz valami.

Eljött a tábor, én utána alig írtam vissza neki. Buliztam,sokat ittam,nagyképű lettem.

Ő észrevette,hogy megváltoztam,én nem.

Nem lett az egészből semmi,mert ELSZÚRTAM.

Ő próbálta akkor mondani,hogy nagyon megváltoztam és ez neki nem esik jól.

Én ignoráltam ezeket.

Kb egy hónapja azt érzem,hpgy nagyon hiányzik és szeretem.

Szeretnék újra a régi lenni és szeretném,hpgy megtörténjen amit akkor elszúrtam.:(((

Most már alig alig beszélünk.

Szerintetek hogyan lehet e vissza csinálni a dolgokat?

Hogyan adjam tudtára,hogy megváltoztam?

20L



2017. máj. 21. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha komolyabb a srác valóban, akkor nyugodtan lehetsz vele őszinte! Elmondhatod neki, hogy úgy érzed, elszúrtad, de nagyon szeretnéd helyrehozni és örülnél, ha adna neked egy esélyt :) Szerintem meg fogja érteni, ha elmondod neki, hogy keresed a helyedet, és az új közegben, a gólyatábor, az egyetem, a csoporttársak... az ember próbál alkalmazkodni, bevágódni, és érzed te is, hogy kifordultál önmagadból, de ezen már túl vagy.

2017. máj. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!