Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, melyiket választanátok:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, melyiket választanátok: szexi, formás, vékony alkat, átlagos arccal (nem csúnya, inkább a széphez áll közelebb), vagy nagyon szép arc, kövér, aránytalan, narancsbőrös alakkal?

Figyelt kérdés

2017. máj. 29. 14:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván az első.
2017. máj. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
első!
2017. máj. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Személyiség dönti el.
2017. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%

ez eleve elhibázott kérdés. vagy az első legyen csúnya arcú, vagy a második csak kissé kövérebb, mert így nem lehet összehasonlítani.


amúgy sztem az alak fontosabb a srácok többségének, ha nem nagyon csúnya arcú a lány.

(23/l)

2017. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 AchromaticSmarties ***** válasza:
59%
A narancsbőr a legszexibb dolog egy nőn; belemarkolni egy jó trottyos, narancsbőrös seggbe, leírhatatlan. Inkább nem is magyarázom tovább, mert eldurranok a superman-es fecske alsómba.
2017. máj. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Sokszor az az érzésem, hogy itt a gyk-n valami kérdésgeneráló AI van, aki egy idő után belebonyolódik és ilyen totál logikátlan kérdéseket fogalmaz meg. Teljesen evidens, hogy ameddig egy csaj arcán akárcsak egy kis szexepil van (vastag ajak, szép szemek vagy fitos orr), ami már minimális vonzalmat tud kiváltani belőlünk egyből a testalkatra terelődik a figyelem, ami számunkra messze a legfontosabb. De ha magadból (a női nemből) indulnál ki, akkor te magad is tudnád, hogy nektek is messze a legfontosabb a külsőben, hogy egy pasi legyen elég magas és férfias/sportos testalkatú (széles váll, férfias karok), ne legyen alacsony/kövér vagy sovány. És csak azután szempont, hogy ne egy hiányos fogazatú, kilincsorrú, zsíros fejű és nyomi arcú pali legyen az illető. Mindkét nem szemében mindig is a testalkat lesz a fontosabb, mert az arc jóval szélesebb skálán nyilvánulhat meg vonzalom tekintetében, mint a test, hiszen nem előbbit, hanem utóbbit fogod szex közben heti több alkalommal élvezni.
2017. máj. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

ha csak e kettő szerepel az étlapon inkább éttermet váltok :P

24F

2017. máj. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#6 azért merült fel bennem a kérdés, mert én az elsőnek gondolom magam, jó alakom van, de arcra nem tartom magam szépnek, mert nagy orrom van. Viszont elképesztő, mennyi pasinak bejövök, és nagyon jó pasik...és nem tudom elhinni, hogy őket ez nem zavarja, mert amúgy azt leszámítva szép az arcom, nagy, kék szemeim vannak, szép a bőröm, az ajkam, a hajam...csak az orromat utálom és ezért voltam kíváncsi, hogy igazából az arc annyira nemis számít, ha egyszer jó alakom van, vagy lehet csak én látom csúnyábbnak magam, mint amilyen vagyok :D Bár az is igaz, hogy ilyen téren mindenki mást lát szépnek.
2017. máj. 29. 15:33
 9/18 anonim ***** válasza:
52%

Amugy ez butacska kerdes..mert egyertelmuen az elso PEDIG amugy a teltebb lanyok jonnek be!! De nem minden teltebb(nem vekony..de nem is dagadt) nonek van narancsbore es stb


Itt kb nem is ertem mirol van szo? Leirtad hogy az elso BOMBA CSAJ SZEXI A TESTE kevesbe szep arc DE AZERT MEGISCSAK SZEP


Es utana irsz egy pff"szep arcu norol" de DAGADT NARANCSBOROS ARANYTALAN KÖVER ISMETLM KOVER NOROL.


Szerinted??? Szerinted erre mi a valasz?


Irtal egy csunyarol meg egy szeprol.


Ep eszu ember nyilvan a szepet akarja. -.-

2017. máj. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#9 jó, persze egyszerűbben is megfogalmazhattam volna a kérdést: mi a fontosabb, a jó alak vagy a szép arc? :D Csak ez meg nem teljesen egyértelmű, mert mindenkinek mást jelent.
2017. máj. 29. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!