Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el az emberek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el az emberek az olyan 30 feletti férfiakat, akik nem akarnak párt, sem feleséget, családot, sem gyereket?

Figyelt kérdés

Én teljesen boldog vagyok egyedül, szüleimmel élek, éltem külön egyedül és úgy érzem sokkal nehezebb úgy az élet, így most a fizetésem 60 százalékát.félre tudom tenni és arra költeni amire akarom. Neem hiányzik az hogy alkalmazkodjak, kompromisszumot kössek egy párral.


Ismerősök kollégák távolabbi család stb. Csak mondják hogy mikor lesz már barátnő gyerek, nőjek már fel, meleg vagyok lúzer vagyok stb.


2017. jún. 15. 16:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg nekik, hogy kopjanak le.
2017. jún. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
42%

Én azokat ítélem el, akik képtelenek az önálló életre és harmincvalahány évesen még a szüleik vérét szívják otthon.

A gyerekvállalás, családalapítás egyéni döntés, ha valaki nem akarja, ne tegye.

2017. jún. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
40%

Nálam már leszoktak arról hogy le buz?zonak, egy ideig ezzel piszkáltak, de aki erősen bántott legutóbb elhívott volna hogy kaszáljam le neki a füvét! Persze nem tettem, szval idővel lazábbra fogják venni.

Feljárok sörözni, ha kell matára iszom magam de! mindenem megvan ami nekem kell! soknak aki cseszegettett, jóformán csak a gyerek meg a "nincs pénz semmire se" beszólások vannak, csak annyival vannak előrébb hogy asszony meg gyerek van.

Én is szüleimmel vagyok, ha nem lesznek magamnak megoldom a dolgokat, vagy fogok egy lányt és kész, most is lehetne de monogám típus vagyok, elvagyok magammal, nem vagyunk egyformák, ennyi, ez van!

2017. jún. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 hollófernyiges ***** válasza:
45%

"éltem külön egyedül és úgy érzem sokkal nehezebb úgy az élet"


Nem mondod, nem tartottak el, nem főztek-mostak rád és nehezebb volt?

2017. jún. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
4. És miért baj az ha az ember a könnyebb utat választja?
2017. jún. 15. 16:21
 6/23 anonim ***** válasza:
18%
Mert ha anyuciék meghalnak, ott állsz 50 éves gyerekként.
2017. jún. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
35%

Előre is bocsánat, ha valakinek az érzékeny pontjára tapintok, de a szülők sem élnek örökké.

Amikor itt az idő, ezzel mindenképpen szembe kell majd nézni.

2017. jún. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Mert ha anyuciék meghalnak, ott állsz 50 éves gyerekként


50 felett eleve a több szingli nő mint férfi így könnyebben tudok találni társat aki ellát, nagybátyám pont így járt, mikor nagyszüleim meghaltak egy kövér csúnyább nővel összejött és anyuka pótlék lett

2017. jún. 15. 16:29
 9/23 anonim ***** válasza:
50%

Fú, de rohadt szánalmas vagy, apám.


Semmi baj azzal, hogy nem akarsz feleséget, gyereket, de ez a lusta disznó kölyök állapot undorító. Szegény édesanyád.

2017. jún. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Azért az Életnek ennél komolyabb célokról kellene szólnia.

Amikor meghalunk, már késő azon gondolkozni, hogy (a kényelmünk érdekében) elpazaroltunk egy egész életet.

2017. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!