Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet, hogy együtt dolgozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy együtt dolgozik egy ffi és egy nő, mégsincs köztük semmi, nem is éreznek vonzalmat egymás iránt?

Figyelt kérdés
Hasonló koru emberkékről van szó. Minden nap egy autóval mennek dolgozni, és haza. Közel is laknak egymáshoz, de állítólag meg sem fordult a fejükben a másik úgy mint nő, vagy férfi, csak mint kolléga. Igaz lehet?
2008. okt. 16. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne ilyen? Én sem kívánok minden nőt, aki velem hasonló korú, és szerintem a nők is így vannak ezzel.
2008. okt. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Te nő vagy és a férjed/pasid járkál a nővel. Nos, Te el tudnál képzelni veled olyan ellentétes nemű embert, akivel véletlen sem lenne semmi? mert én igen. Szóval lehetséges. Nagyon sok núő van, akit még véletlenül sem fűznék be.
2008. okt. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy férfi kollegám, reggel együtt megyünk cigizni, kávézni esténként a munka után hazavisz. De soha semmi nem volt köztünk és még csak fel sem merült. Persze nekünk sem hiszi el senki. Az ő barátnője is féltékeny és az én férjem is:-(
2008. okt. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, lebuktam, a páromról van szó. Persze, hogy van olyan, akivel eltudom képzelni, hogy semmi ne legyen köztünk, csak ők mindketten jól is néznek ki. Lehet, hogy alaptalan a félelmem, csak kíváncsi voltam, hogy más hogy látja. Köszönöm mindenkinek a választ.
2008. okt. 16. 18:28
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Már bocsi, de ez tipikus női hiszti volt, nem volt nehéz rájönni.
2008. okt. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már bocsi, de én nem hisztiztem, csak kérdeztem. A páromnak meg sem említettem. Csak így a 8-ik hónapban már nagyon ráérek, és épp nem volt jobb dolgom, mint ezen agyalni.
2008. okt. 17. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!