Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi hiányozhat a kapcsolatunkól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi hiányozhat a kapcsolatunkól?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt ebből 2,5éve lakunk együtt. Rendben tartom házat, főzök, takarítok,mosok,dolgozom, foglalkozom az állatokkal. Nagyon szeretem a barátom és még mindig szerelmesek vagyunk egymásba mert mindent megteszünk érte hogy ne alidjon ki a láng. Szoltunk kiránduli ahogy időn engendi munka után sétálunk, nagyon sokat beszélgetünk és mindent meg is tudunk beszélni. Sosem veszekedünk. Kissebb viták persze vannak de az hol nincs... Még is úgy érezzük mind a ketten hogy valami hiányzik a kapcsolatunkból. Próbáltunk már közös hobbyt annak az lett a vége hogy abba hagytuk mert nem kötött le minket. Nem egyet próbáltunk ki hátha az egyik beválik de nem. Nem az volt az a plusz amit mi szeretnénk. Egymás nélkül nem is tudnánk már létezni és szakításon nem is gondolkodunk. Nem arról van szó hogy unalmas lett a kapcsolatunk csak valami még hiányzik belőle. Valakinek valami ötlet?
2017. jún. 20. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
a tűz? a legvadabb kapcsolat is megnyugszik évek elteltével. nem lehet, hogy ettől ijedtetek meg? csak mert nálunk is megnyugodott a dolog, eleinte furcsa volt, de mivel én éltem már együtt mással, volt viszonyítási alapom,és ez nem azt jelenti, hogy hiányzik valami, hanem a tűz nyugodott le :)
2017. jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A tűz sem hiányzik mert megőrülünk egymásért szinte jobban mint az elején.
2017. jún. 20. 12:54
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

"Mi hiányozhat a kapcsolatunkól?"

Napi fél-egy óra magány. Gondolom sülve-főve együtt vagytok miután végeztetek a dolgotokkal.

30/f

2017. jún. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mint írtam dolgozom és ő is dolgozik így szinte csak 4 után találkozunk ugy hogy a magánnyal sincs probléma. Bocsi de rosszul gondoltad. Még azt sem lehet mondani mindig egymáson lógunk mert neki is van baráti köre meg nekem is akikkel elszoktunk külön-külön járni.
2017. jún. 20. 13:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Magyarán ugyanúgy dolgozol, mint a párod és mellette a teljes háztartást viszed a segítsége nélkül. Talán ha ő is beszállna (ahogy igazságos lenne), több időd maradna pihenni, egymással törődni és nem éreznéd az egészet üresnek.

Össze sem költöznék olyannal, akinek nem a munkamegosztás a természetes.

2017. jún. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond, csak a vágy korszaka átment a kötődés korszakába, ahol a szerelem helyett a szeretet, a bizalom a fontos. Tűzzetek ki új közös célokat! Lehetőleg nagyokat...
2017. jún. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A párkapcsolatunkal semmi probléme nincs. A házimunkát egyedül szeretem végezni (nem szeretem ha egy férfi csinálja a nőnek a dolgát. Én sem vágom le helyette a füvet vagy szerelem meg a biciklit stb.) és utolsó válaszoló: mint azt már feljebb említettem a mai napig szerelmesek vagyunk és nem csak szeretjük egymást. A céljaink ugyan azok és már most is vannak. Gyerekünk sincs még úgy hogy maximális figyelmet kapunk egymástól
2017. jún. 20. 16:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát pedig én el nem tudom képzelni, hogy ha még szerelem van meg minden klappol, mégis hiányozzon valami.


Én is azt tudom mondani, hogy talán ne közös hobbit találjatok ki, hanem önállóan is legyen életetek úgymond. Tudtok miről mesélni egymásnak? Oké, hogy írtad, hogy vannak külön barátaitok is.. De kell, hogy a másik egy önálló emberként is éljen, különben miről is beszéltek este a vacsoránál? Semmi új nincs a kapcsolatban, akkor persze hogy unalmas. Az unalom pedig kinyír mindent idővel.


Neked/Nektek kell tudni, mi is a gond...Mi csak abból indulunk ki, amit te leírtál.

2017. jún. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!