Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek egy művész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek egy művész beállítottságú fiú ciki?

Figyelt kérdés
Én pl, rajzolok. Ez nagyon ciki?
2010. máj. 19. 21:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem, nekem tetszene ha lerajzolnál. Mmint ha a pasim lennél :D
2010. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit rajzolsz. Ha max pálcikaemberkékre vagy képes szögleteskerekű zsigulival, akkor az!

Xtem nem kéne ilyen miatt paráznod! Az már más kérdés h a férfi művészek nagyrésze homo vagy bi.

2010. máj. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
mivel én is ilyen beállítottságú vagyok, nálam plusz pont :)
2010. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene. Nagyon jól rajzol akkor kicsit sajnálnám, hogy én nem vagyok olyan ügyes. Örülnék neki.
2010. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

nálam egyáltalán nem baj. szerintem egy művész fiú nagyon szexi tud lenni. tavaly én is rá voltam kattanva egy ilyan fiúra de aztán nem nagyon érdekeltem (vagy nem mert lépni vagy én nem tudom hogy mi volt a baj) lényeg hogy csak a félénkségük a baj, mivel nem mernek közeledni a lányokhoz.

16/L

2010. máj. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem csak pálcika embereket rajzolok. Nem vagyok sem, homo, se biszex. Csak azért kérdeztem, mert a minap egyik ismerősöm azt mondta, hogy milyen égő, hogy nincs senkim, "A rajzolás helyett többet kéne a csajokkal foglalkoznod".

17/F

2010. máj. 19. 21:52
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki, sőt, inkább vonzó. Én is művész beállítottságú vagyok, ezért tetszik, ha egy fiú rajzol, zenél, vagy esetleg ír. :) 16/L
2010. máj. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

nekem nagyon bejön...jó, az ilyen tipikus menőlánykáknak biztos ciki, de nem hiszem h ilyenekkel foglalkoznál :) a fi, akit szeretek szintén csodásan rajzol..csak sajnos nem foglalkozik velem :(

a kijelentés meg nem hiszem h arra vonatkozna h ciki..csak annyi h félénk vagy :) ez nem is baj...csak picit nyitottabbnak kéne lenni ha akrsz valamit egy lánytól pl.

16L

2010. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az nem égő ha nincs senkid. Sokkal fontosabb h Te fejlődj emberileg, képességileg (rajzolj bátran), legyen belőled egy normális ember, mint egy bolond aki csak a nők után rohangál!
2010. máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem ciki, sőt! :D Még kíváncsi is lennék a rajzaidra.^^


17/L

2010. máj. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!