Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk-ferfiak! Nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk-ferfiak! Nektek milyen arcforma a kedvencetek egy holgynel? Indoklast is irjatok kerlek!

Figyelt kérdés

a- kerek ->


[link]


[link]


b- ovalis ->


[link]


c- sziv alaku ->


[link]


Csak az arcok formajat figyeljetek! Tobb arcforma is van, de most engem csak az erdekel hogy a kerekebb arcforma vagy a hosszukasabb vagy a szogletesebb tetszik nektek?


2017. jún. 26. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy nem mindegy, hogy milyen hozzá a száj, a szemek, az orr, a haj, a fülek, úgy az egész.


Láttam már mindben nagyon szépet is és nagyon rondát is.

2017. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de most csak az arc formajat kepzeld el egy szep nonel. Kepzeld el ugyanazt a szep not mindegyik arcformaval. Melyik a legszimpatikusabb?
2017. jún. 26. 16:46
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Kerek


Milyen indoklást szeretnél? Azt se tudom megindokolni, miért szeretem a mogyoróvajat. Egyszerűen csak szeretem, és kész.

2017. jún. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valami miatt a szív jön be legjobban, ennek ellenére még sosem volt ilyen arcú barátnőm. Inkább hosszúkás arcú lányok voltak. Szóval ennyit arról, hogy mennyit nyom a latba az arcforma
2017. jún. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom annyira, de annyira mindegy, mert tényleg az összkép a lényeg, ahogy előttem is írták. De hogy valami releváns válaszom is legyen: Ezek közül a második linken lévő (azaz kerek) arcformát választanám, mert számomra egyrészt szexis, másrészt az ilyen arcú csajok nagy átlagban pici, alacsony, de szexis testalkatú csajok, akik hozzám leginkább lennének valóak és nagyon jó érzés lehet csókolózás közben a kerekded kis orcájukat a kezeim közé fogni. Az utolsó talán nekem már túl nőies, persze lesz**nám és mindegyiket elfogadnám, ha ők is vonzódnának irántam (úgy is utóbbi lenne a perdöntő, ebből adódóan nem is válogathatok).
2017. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a téglalap alakú, kissé hosszúkás, de nem keskeny állú. Általában sötétbarna, legalább középhosszú hajjal, de a kissé sötétebb szőke is jól tud állni.

Kb mint Cobie Smulders:

[link]

[link]

2017. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező nekem az ovális a kedven. És mert az exemnek is az volt :-)
2017. júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És a gyémánt alakú bejön valakinek?
2017. júl. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!