Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért keres egy pasi rendszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres egy pasi rendszeresen ha tudja hogy nem érdekel?

Figyelt kérdés

2x beszeltem vele.fb-n utana valahogy mar nem érdekelt nem volt szimpi, meztelen képet küldött, meg amugyse jön be. Hónapokig irt a semmibe de mostanaba eljön a házunkhoz. Probaltam finoman elutasítani de akkor is jön, én már szorongok az egész dolog miatt.

18L

30F


2017. júl. 2. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem normális ez a pasi. Ne finoman utasítsd el, hanem tiltsd le mindenhonnan. Ha a házatokhoz megy, szólj apádnak, vagy valaki erősebb embernek, hogy szépen magyarázza el neki, hogy nem szeretnétek többet itt látni.
2017. júl. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%

ha hónapokig írt neked, tehát nem tiltottad le és esetleg válaszoltál is neki, akkor ne csodálkozz.

nem kéne játszani a kis eszedet, és akkor nem történik veled ilyesmi.

tanulópénz megvolt.

2017. júl. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2x irtam vissza neki utana érezhette hogy nem erdekel engem, nem hitegettem semmivel.
2017. júl. 2. 15:51
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

#2: Még ha írt is volna neki a kérdező, az sem jogosítja fel arra, hogy a kérdezőt a saját háza körül lesegesse. Ez igen beteg viselkedés.


beszélgetés != dugni akarod veled

2017. júl. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Ne finomkodj, tiltsd le mindenhonnan, szól apádnak, bátyádnak, haveroknak, hogy legyenek a házatoknál (honnan tudja a címed? ) - és ha megjelenik akkor hát szépen, ahogy egy pedofillal illik!
2017. júl. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

Persze, ha zaklat, fel kell jelenteni vagy leállítani valamilyen módon, de a 18-30 reláció az hol pedofil ?

30/f

2017. júl. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez már zaklatás kategória.
2017. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6, részletkérdés, nem hiszem, hogy rágalmazási pert indítana egy határozott útbaigazítás után.

De honnan a cím?

Ez a kislány olyan naiv, azért gondolom, hogy nagyon erőteljesen kell leállítania pasit, ő maga úgyis egyszer csak szétteszi neki, mert nem mer nemet mondani, csak finoman.

Ezt érezte meg a gazember - mint egy ragadozó, azért ilyen pofátlan.

2017. júl. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Faluban lakok. Igy érthető gondolom. A pasi mas varosba lakik csak egy embert megalitott az utcan. És nem hagynám odáig fajulni a dolgokat h megdugjon.
2017. júl. 2. 17:56
 10/11 A kérdező kommentje:
Próbál nyalizni meg fel van háborodva azon h egyoldalú a lelkesedése. De hat ki mondta h Jöjjön?
2017. júl. 2. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!