Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a között, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a között, ha valaki sziá-val vagy hello-val köszön?

Figyelt kérdés
Már megfigyeltem,hogy akik közelebb állnak hozzám,vagy aki első benyomásra szimpatikus annak sziá-t köszönök,aki viszont kevésbé annak csak egy hello-t.Ez nálatok is így van?
2010. máj. 20. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem,én mindig máshogy köszönök :)
2010. máj. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés, szerintem is így van. Aki nekem sziát köszönt, az mind bensőségesebb viszonyban állt velem (ez most nem feltétlen párkapcsolati, hanem baráti). Azok a férfiak, akik úgy viszonyultak hozzám, szintén sziát köszöntek, a haverok viszont hellot :) Persze ez nem mindenkinél van így, tehát vannak kivételek, de nagy átlagban szerintem van abban valami, amit mondasz :)
2010. máj. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
annyi, hogy az egyik szia, a másik hello .. és a helloval lehet egyszerre több embernek is köszönni..
2010. máj. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez bizony érdekes és én is így vagyok aki közelebb álhozzám szia aki meszebb annak helloval érdekes jó kérdés :D
2010. máj. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én úgy köszönök ,ahogy éppen jön.Nincs benne semmi logika.
2010. máj. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

velem is pont így van..nagyon durva!!

ja és egyébként ha valakire jó benyomást szeretnél tenni,inkább sziával köszönj neki,mert az valaiért jobban esik neki,mint egy hello

nekem legalábbis jobban esik a kiszemelt pasitól egy szia,mint egy hello!!

2010. máj. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is így van.

"Szia, dugunk?"

A "Helló" az egy kicsit személytelenebb, ott maximum egy szopás jöhet szóba.

2010. máj. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én a barátnőimnek, illetve olyanoknak akikkel jóban vagyok, azoknak "szia"-val szoktam. Ha belépek az osztályterembe akkor "sziasztok".

De akivel nem vagyok jó viszonyban, illetve utálom a fejét, annak helloval szoktam.

Szóval teljesen igazad van kérdező. :)

2010. máj. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a hello-t jobban szeretem, valahogy jobb kimondani, mint a sziát, így szinte mindig úgy köszönök.

Írásban viszont mindig sziát írok, vagy sziót.

2010. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

lány,ha közel van szia, távol hello

fiú, ha jó haver akkor csőőő ha nem annyira akkor szia

akit utálok vagy ne ismerek annak mehet a szervusz

2010. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!