Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha rendszeresen van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha rendszeresen van szex egy kapcsolatban, akkor minden jó és minden meg van oldva?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel beszélgettünk, aki sok éve együtt van a férjével. Azt mondta, hogy az elmúlt 4 hónapban nem volt olyan nap max 1-2, hogy ne lett volna szex köztük. Hiába vannak együtt sok éve, szerinte ettől a férje teljesen megváltozott. Azt mondta, hogy kevésbé morcos, nem cseszegeti hülyeségekért, és sokkal kedvesebb vele. Tényleg ezen múlna sokminden?

2017. júl. 17. 18:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

az inkább a kielégültség és boldogsághormonok miatt van

de maga a szex nem elég ahhoz, hogy minden rendben legyen

2017. júl. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sok minden, de nem minden.
2017. júl. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem szexelünk minden nap, a párom mégsem cseszeget hülyeségekért, nem morcos és mindig kedves velem.
2017. júl. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ez nekem kicsit más sebből vérzik.. most lehet félreértem, de nekem ez így nem oké.

Szerintem alap dolog, hogy ha együtt vagyok valakivel ott vonzalom is van, és ha vonzódom hozzá akkor kívánom tehát akarom tőle a szexet is, természetes, hogy napi szinten.

De, én nem azért "adok" több törődést a barátnőmnek/páromnak mert szétteszi a lábát, hanem azért mert szeretem.. és fontos nekem is, hogy jól érezze magát a bőrében, és hogy lássam mosolyogni :)


Sok minden múlik a szexen, de az csak akkor ad hozzá a kapcsolathoz ha jól is működik, és őszinte. Amint azt látnám a nőn, hogy kényszerből fekszik le velem, vagy mindig csak nekem kellene kezdeményeznem, akkor azt már nem tartanám jó kapcsolatnak.

2017. júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazából itt sok éves kapcsolatról lenne szó, ahol vannak gyerekek. Ellaposodott és biztos van akinek ismerős a szitu, hogy megharagszom rá, és már csak azért sem ha nem lesz kedvesebb, vagy ha késő estig dolgozik és hiába lenne kedve, túl fáradt stb. Szóval a szex nem kényszer, mert nyilván élvezi ő is csak elhatározta, hogy nem érdekli ha fáradt bármi akkor is. Egyébként neki is a rendszerességtől több kedve lesz. De továbbra is érdekelne, hogy mit éreznek a férfiak, pláne akik mindkét helyzetben voltak, hogy kevés vs sok szex, mire hat ki.
2017. júl. 17. 18:23
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez inkább úgy hangzik a barátnődtől mintha ezzel befogná a férje száját, megkapja az adagját és kussba van.
2017. júl. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sok éves házasságnál a mindennapos szex ritka mint a fehér holló. Igazából már egyik fél sem szokta kívánni.

De alapvetően a párkapcsolat lényege a szex, ha az nem lenne mégis mi értelme lenne az egésznek?

2017. júl. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerelemnek materialista kifejezése. Szerinted?? O.o

De persze ez csak javít, de nem megold dolgokat.

2017. júl. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Barátom mondta : egy férfi olyan egyszerű mint a faék.A rendszeres szex nagyon sok dolgot megold,sok mindenen átsiklik,sok mindent elnéz,levezeti a stresszt ezáltal.Nemhiába van az a sztereotípia,hogy kaja-szex legyen,a többi nem számít.
2017. júl. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát ha egy nőnek már törekednie kell a szexre,akkor már ott nincs elég szex közöttünk.
2017. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!