Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek így, utólag? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek így, utólag? Ez nem a szokásos terheskérdés v a többi marhaság. Ez nagyon komoly. 18\F

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel nagyon sokat vagyunk együtt...kedveljük egymást meg minden...de csak barátilag(tényleg csak barátilag) és rengeteget hülyülünk, sok őrültséget csinálunk...A lány idősebb nálam kb 4-5 évvel és van barátja meg minden...de mégis flörtölünk, sexről szoktunk dumálni, csipkedjük, piszkáljuk egymást...szóval tényleg mindent ki- és megbeszélünk...

Itt jön a történet második része...

Volt egy haverom (mert már nem állok vele szóba)....legjobb haverom, akivel úgy mindent megbeszéltünk...mit csinálunk, melyikünkkel mi történt a héten stb....beszéltem neki erről a lányról is, h mennyit szórakozunk, meg egyfolytában vigyorgunk, hülyülünk stb és annak srácnak már így a vége felé nagyon b*szta a csőrét, h én ezzel a csajjal sokat lógok, ha szóba került, akk témát váltott vagy azt mondta, h nem érdekli, gúnyos megjegyzéseket tett, h ettől neki se jobb, se rosszabb nem lesz stb...egyszer csak idióta pletykákat hallottam vissza magamról, és h ezek a "haveromtól" származtak...persze hazugságok mind...aztán a lány előtt is lejáratott engem, de őt persze nem is érdekelte...aztán (mivel régen mindent megbeszéltünk) egyszer csak olyanokat kezdett terjeszteni, h én miket csinálunk ezzel a lánnyal (mert vele megbeszéltem régebben...de akk sem mindent....és mintha én mondanám mindenkinek(az alap igaz volt, csak ő nagyon kiszínezte...ezt nem részletezném))

3. rész...

Ezt a lány megtudta...nem haragudott meg rám...semmi...csak egyszerűen azt vettem észre, mint ha máshogy viselkedne egy picit velem(lehet, csak a lelkiismeretem súgja, de nem 100%)...sztem rosszul esik neki, h az a szemétláda kipletykál minket(holott semmi "nagyon olyat" nem csináltunk...de volt olyan, ami tényleg nem tartozik senkire...esetleg a legjobb barátainkra)...de főleg az a gondja (sztem), h én ezt elmondtam valakinek...(ő is kibeszélt engem a barátnőivel...persze jó értelemben...én meg róla dumáltam ezzel a haverommal...szintén jó értelemben...de senkinek semmit nem mondtunk, főleg nem ilyen infantili dolgokat, amilyeneket ez a srác állított)

Nem adja jelét...sőt...nem is haragszik rám...de engem annyira esz a lelkiismeretem emiatt, h ilyen kellemetlen helyzetbe hoztem, h egymás után szaladnék neki az összes falnak...Mit csináljak?


2010. máj. 22. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Ülj le a csajjal egy kávé mellett és mond el neki, hogy mi az ami téged zavar és kérd meg, hogy őszintén válaszoljon.
2010. máj. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát tisztázd vele, hogy beszéltetek dolgokról erről a sráccal, de nem ilyen formában.


Ha ismer, akkor elfogja hinni.

2010. máj. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Először is, vegyél levegőt... :) Aztán nyugtasd meg a lelkiismeretedet! :)

Ez a legnyomósabb érv, amiért soha senkivel nem beszélem meg mi történt X-szel vagy Y-nal, pláne ha annak párja van! Sosem tudhatom, mikor és hogyan kerül vissza a párja fülébe kicsit kiszínezve a sztori! (Akkor azt hiszem nagyobb bajban lennél, ha odáig jutott volna)

Egyszer nálam is játszottak ilyen kavarósdit, szóval tudom milyen érzés... A haverodat tedd szépen helyre, hogy még is mit képzel magáról, majd felejtsd el de sürgősen. Az ilyen nem haver... csak egy utolsó gennyláda (már bocsi). A legaljasabb dolog a világon mások titkait kifecsegni akár álánátűűűr, akár kiszínezve!

Aztán ha találkozol ezzel a leányzóval mond el neki, hogy mennyire sajnálod, és nem gondoltad volna a srácról. Nem számít, hogy úgy tűnik nem haragszik, hidd el megkönnyebbülsz, és legalább megtudod az ezzel kapcsolatos érzéseit!

Teszem hozzá... nem az a baj, hogy bizonyos részletek megbeszélsz BARÁTOKKAL. Az a baj, hogy ezt most rossz emberrel beszélted meg, akivel nagyon nem kellett volna, és sosem tudhatod, ki mikor mire hogy reagál, ha csak nem totyogós pajtásod, és minden rosszban melletted állt eddig is, ahogy ezután is fog! 20/L

2010. máj. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Először is köszi és

Ezt a srácot nem merem helyre tennei, mert ő arra játszott, h én ezzel a lánnyal összevesszek...ha jelt adok, h igen, elért valamit, akk biztos, h nem áll le....ha addig ütöm, amíg mozog, akk is feláll, mivel a tudat, h elérte, amit akart, annyira galvanizálni fogja, h mégjobban belelendül...ezt pedig nem akarom (ha erre kifolyólag lenne vmi ötlet, azt megköszönném :) ).Neki annyi a baja, h ő képtelen ismerkedni és fáj neki, h én tudok, és ahelyett, h én "trükköket", "cseleket" használok, mint ő...én 1szerűen magamat adom...és nagyobb sikerem van, mint neki...erre már rájöttem...magyarúl irígy...bár én már nem tudom(ez ilyen öntelt, álszent duma volt, de nem vok ilyen)...legjobb haverok voltunk, mos meg mindenkinek azt meséli, h milyen boldog, h megkeseríti az életemet...holott csak hazudozik össze vissza...azt sem tudja már, h kinek mit...Már megfigyeltem, h neki elég lapos az élete...olyan monoton...nekem pedig nagyon színes...azt sem tudom, h mit fogok csinálni egy óra múlva, annyira szétszórt vagyok...és mégis élményekkel tele az életem...neki csak ennyi a baja...soha nem bocsájtom meg azt neki, h azért utált meg, mert olyan vagyok, amilyen...más oka nincs a dühének....am mást is pletykált rólam...h lejárasson, de ez engem nem érdekelt(mindenki azt hisz rólam, amit akar alapon), így hát célba vette azokat, akik fontosak a számomra...

Egy csomószor rászántam magam, h ezt elmondjam neki, de rendesen lesül a bőr a képemről, h csak rá is gondolok...nem vagyok az a depressziós fajta, de 4-5 órát szomorkodtam(ez nálam rengeteg idő...aki ismer, az tudja) emiatt...de igyekszek most erőt venni magamon és megbeszélni ezt vele...Iiistenem, de szégyenlem magam...pusztán azért, mert ilyen kínos helyzetbe hoztam egy olyas valakit, aki soha az életbe nem szolgált rá nálam még egy rossz szóra sem...nem vagyok az az önmarcangoló típus meg minden...sem az a jókisfiú...elég zűrös vagyok...de a barátaimra nagyon érzékeny vagyok...megbánás nélkül vagyok roh adék olyanokkal, akik valótlant mondanka a barátaimra...hazudnak, lejáratják őket, cikizik alaptalanul...nem tudom miért, de erre érzékeny vagyok...

Mind1...itt egy pár sor lényegtelen volt, de gondoltam leírom inkább részletesen...így érthetőbb a helyzet...

a lényeg az, h lehet, h nem is hallotta vissza...mert ezt csak én érzem, h megváltozott...teljesen másak a haverjaink, barátaink...szinte egy közös haverunk sincs (a 4-5 év korkülönbség miatt)....lehet, h csak bebeszélem magamnak...de fogalmam sincs....akkor összegezve:

Mit csináljak ezzel a szemét sráccal?

+Hogy kezdjek hozzá ennél a lánynál ehhez a beszélgetéshez?

Elég jó beszélőkém van és szégyenlős sem vagyok...de ez valahogy kifog rajtam...ötletek?

2010. máj. 23. 00:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Ötletnek a beszélgetéshez azt tudom ajánlani, hogy felhívod és mondjuk elhívod egy kávéra vagy valami hasonlóra. Elötte szögezd le, hogy van valami olyan dolog amit Vele szeretnél megbeszélni.


A srácnak meg a legnagyobb "bántás" az lenne, ha a lánnyal elmennél elötte. Ennél rosszabb dolog úgyse érhetné, hisz meghiúsúlt a "terve".

2010. máj. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

23.44 vagyok. Sajna a mai internetes világban semeddig nem tart ott keresztbe tenni, ahol csak lehet, ebbe belekóstolhattam én is, bekavartak egyszer nálam is azzal, hogy a történteket kicsit kiszínezték. A sors hülye fintora, hogy a párom egy vadidegen csajnak hitt helyettem, de ez már teljesen lényegtelen! :) A lényeg az, hogy ezt a srácot olyan messziről kerüld amennyire csak lehet, de minden esetre ilyen bizalmas témákat egyáltalán ne beszélj meg vele! Ha olyan jó haverok VOLTATOK, mert egyértelmű hogy ha van egy kis eszed, ezek után a közelébe sem mész, akkor kérdezd meg, hogy még is miért jó neki ezt csinálni? Miért jó neki, hogy mindenki hülyének nézi, hogy mindenki tudja, hogy csak kamuzik, miért jó neki kavarni a szálakat az életedben? Ha teljesen higgadtan ülsz le mellé és állsz neki a témának, hidd el baromira meg fog lepődni. Nem kell tudnia, hogy konkrétan ezzel a pletykával sikerült bekavarnia, sőt vállat rántva kis is jelentheted halál nyugodtan, hogy ezzel semmit nem ér(t) el... Egyszerűen csak kérdezz rá, hogy miért is terjeszt hülyeségeket rólad?!


A csajjal nem hiszem hogy nehéz dolgod lesz, pláne ha tényleg nagyon jóban voltatok. Akár a fülébe jutott, akár nem, mindenképpen beszéld meg vele. Miket szoktatok együtt csinálni? Menjetek el egy olyan helyre, amit mindketten szerettek (persze ne moziba ha lehet:D), és beszélgessetek egy nagyot teljesen őszintén. Vezesd elő a témát azzal, hogy elmeséled a "haveroddal" kapcsolatos érzéseidet, hogy kicsit sarokba szorítva érzed magad, stb... aztán adagold tovább, hogy nem tudod, hallott e róla, de bizony ez és ez terjeng. Tedd hozzá, hogy te ilyet sosem mondtál/mondanál, és nagyon lelkiismeret furdalásod van, amiért pont ezzel a sráccal beszélted ezt meg.

Ha hallott már a pletykáról, akkor megtudod az azzal kapcsolatos érzéseit, ha nem akkor legalább feltud készülni, illetve a barátját is feltudja készíteni szépen fokozatosan arra, mit terjesztenek róla, így kevésbé kerül a leányzó bajba! Szóval ha most már összeszámolom triplán jó ha beszélsz a csajjal! :) Ha tényleg őszinte a baráti kapcsolatotok nem hiszem hogy ezen megsértődne, hisz tényleg nem akartál rosszat, és egyúttal rákérdezhetsz arra is, hogy valós-e az érzésed, hogy kezd eltávolodni tőled, és ha igen, miért :)

Ha akad még kérdésed, nyugodtan írj privit is akár! 20/L

2010. máj. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
verd szét az arcát a srácnak! vagy szivasd meg kegyetlenül... mondjuk főzz babfözeléket a szüleiből és etesd meg vele.
2010. máj. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, kihagytad, hogy írjon a kedvenc együttesének, és vegye rá őket, hogy jöjjenek el, és időzítse úgy, hogy egy "hisztis kis pisis"-nek lássák :D SouthPark rulez xD
2010. máj. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a szemét sráccal régen azt játszottuk, h kérdezgettük egymást mindenről (kb 1 éve, mikor még jóban voltunk)...aztán felvettük hangfelvételre, de észrevétlenül, aztán mutogattuk egymásnak, h mit mondott...mert sok nagyon ciki volt közte(tetszett neki egy idóta hülye pi.csa, de nagyon, én meg kifaggadtam, közben felvettem, de rajta kívül senki sem hallotta, mikor olyanokat mond, h húdemilyenjólennehaelkaphatnáegyestére stb ).....ő mindet kitörölte...nekem mind megvan....nem sokára, ha nem áll le, akk megmutatom neki, ha ez sem elég, közhírré teszem.Akk vagy leáll vagy olyan szégyenben lesz része, amit az még csak el sem tud képzelni....de sztem ígyis-úgyis megszivatom....ha leáll, akk gyengébben, ha nem, akk keményebben.....
2010. máj. 27. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!