Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy sok pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy sok pasinak bejövök, mikor csúnya az orrom?

Figyelt kérdés
Vékony, formás alakom van, csinosan öltözök, szépek a szemeim, a hajam, de az orromat utálom, oldalról tök görbe és hosszúkás. Mégis, soha egy pasitól nem kaptam még visszautasítást, legyen az bármilyen jó pasi. És felvállaltak haverok meg család előtt is, meg jó csajnak mondanak. Nem értem...csak az alak számít a pasiknak és az arc csak ilyen kis mértékben? Szerintem átlagos az arcom, de az orrom miatt nem mondanám különösebben szépnek.

2017. júl. 31. 10:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Akkor mégis, mi a problémád?


Ha eddig nem volt gond az orrod másnak, csak neked?


Ha ennyire nem tetszik, műttesd meg.

2017. júl. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
Te jó ég, micsoda problémák.
2017. júl. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem az orrodon múlik,hogy dugható vagy-e vagy sem,ha megnyugtat.
2017. júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Most elárulok egy nagy férfi titkot. A nőknek nem az orrát nézzük!
2017. júl. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet pont az a szexepiled.

Valami momentum ami önmagában nézve nem tökéletes, de mégis ez tesz olyan egyedivé, vonzóvá.

Általában engem is jobban megragadnak az olyan nők, akikben van valami ilyen.

2017. júl. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

#4

Magad neveben beszelj. Nekem fontos, hogy a nonek szep legyen az orra.

2017. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha zavar,akkor csináltasd meg.

Amikor a páromat megismertem ő is ezen lovagolt, ugyanolyan kampós orra volt mint az apjának van, de ez szépen korrigálható. Neki külső műtéttel korrigálták és a porcból is levettek egy jó nagy darabot, jó munkát végeztek.

2017. júl. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Örülj inkább, hogy ezért nem vagy leszólva. Más össze tenné a két kezét, ha másokat nem zavarná azok a dolgok amik téged zavarnak magadon.
2017. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne zavarjon az orrod. Ha valakinek tetszel, akkor az orrod is tetszeni fog neki. Egyébként meg lehet, hogy pont amiatt tetszel nekik.
2017. júl. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
18%
Nekem is számít az orr. Gondolj bele hogy 35 évesen, gyerek után ahogy kezdesz elslamposodni úgy odalesz a vékony formás alakod és erre még rájön a karvaly zsidóorrod. Egy szép arcú nőnek legalább az arca szép marad valamennyire.
2017. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!