Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány hogy gondolkodhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány hogy gondolkodhat így? Erről mit gondoltok? /Komoly, érett, normális, intelligens embereknek szól a kérdés.

Figyelt kérdés

Van egy barátom, már rég óta ismerjük egymást, elég jó kapcsolat van közöttünk, tehát ismerem. Nagyon ritka, rendes fiú, még lelkizni is lehet vele, abszolút megértő, kedves, nem bunkó, nem beszél csúnyán.

Nem rég szakított az első barátnőjével, akivel 3 hónapot voltak együtt. A szakítás oka az volt, hogy a csaj közölte vele, hogy "bocsi, csak arra kellettél", és hazudozott a srácnak, aki besokallt, és megszakította vele a kapcsolatot.

Én meg azt hittem (tapasztalatból, másokéból és a sajátjaimból is), hogy ez igazán a pasikra jellemző.

De hogy egy lány viselkedjen így?? Van benne egyáltalán szégyenérzet meg lélek? Hogy képes ilyen lenni?

Kíváncsi lennék, hogy erről mi a véleményetek.


2010. máj. 28. 00:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

hogy képesek-e a lányok csak az élvezetért szexelni érzelmi kapcsolat nélkül? Igen

hogy képesek-e merő passzióból összetörni valakinek a szívét? Igen

nem látom be hogy miért olyan furcsa ha egy lány a kettőt kombinálja

2010. máj. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Ahha, értem, köszi a gyors választ, elhiszem. Csak nekem ez annyira abszurd, hogy talált a csaj egy megértő, hűséges(tudom hogy az, úgy ismerem, mint a tenyeremet), ráadásul, helyes, okos fiút, akkor hogy lehet akkora tapló.

Hmm, érdekes tanulság. Egyik barátnőm részéről sem láttam még ilyet, mindig a lány sírt, hogy mit tett vele a pasi...Ezért is volt nekem ez furcsa, de akkor ezek szerint a csajokat sem kell félteni.

2010. máj. 28. 00:25
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

első válaszoló:

és nem az a legszomorúbb hogy ilyen, hanem hogy gyerekei lesznek... vajon mit fognak eltanulni az anyjuktól?

2010. máj. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez előfordul nők között is, nem csak férfi sajátosság, csak a nőknek könnyebb a dolguk. Ugyanolyan szemét húzás egy nőtől, mint egy férfitól.
2010. máj. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
"Megfordult a világ, a tehén tolja a bikát!"
2010. máj. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
12%
Ez az igazság. Engem kb mindig így vágtak át. Ti sokkal alávalóbb férgek vagytok mint mi, többet hazudtok, mást nem is tudtok. Én még egy olyan nővel se találkoztam aki ne húzódott volna el, vagy menekült volna el ha nem volt arca megmondani hogy átvágott. Ennyit értek... a srác meg ha ilyen jófej miért nem jössz össze vele? Ja mert ő túl jófej és csak emberileg értékeled? Ő biztos epedezik utánad te meg le se szarod...
2010. máj. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem esik más elbírálás alá, mint a pasik.
2010. máj. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval.

Tanulság: mindegy hogy mit tart a lábai közt, ha egy pondó, úgy is fog viselkedni. Ezek belső dolgok, a kihasználáshoz nem kell farok. és fordítva, lehet egy pasi is hűséges, odaadó és rendes. Az hogy valaki belül el van rontva az nemtől független.

2010. máj. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki illik bele a sztereotípiákba.
2010. máj. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
21%

hát igen, egy újabb példa arra h a lányok se mások, és utálom amikro jönnek azzal h a "csúnya fiúk csak mindig azt akarják", ja hahahaha, mert vajon a csúnya lányok vaon mit akarnak mindig ??

csak a különbség a képmutatás, de legalább úgy viszket a ... juk

2010. máj. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!