Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen véleménnyel vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen véleménnyel vannak arról a fiúról a lányok, aki sír? Nyilván nem nyavalygás miatt, hanem mondjuk azért, mert meghatódott, mert valami nagyon megérintette a lelkét.

Figyelt kérdés
2008. okt. 23. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Előfordul az ilyen, nincs vele baj.
2008. okt. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Azért ne legyen minden napos... és ne emberek előtt, max a barátnője vagy családja előtt szval szűkebb körben. :)
2008. okt. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ha egy srác a suliban sírja el magát sok haverja tuti kineveti, h milyen puhány. Én barátom is szokott sírni, na de nem azért mert beüti a lábát hanem inkább nagyobb veszekedések után szokott ejteni pár könnyet velem együtt. Amúgy én teljesen természetesnek tartom hogyha egy fiú is sír. Azok inkább a romantikusabb fajtákhoz tartoznak. Sztem egyáltalán nem ciki, sőt még van mikor édesnek találom és kötelességem megvigasztalni olyankor.
2008. okt. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Ők is emberek, érző lények, miért ne sírhatnának...Én szeretem látni, ha a párom sír, pláne, ha miattam, mert akkor tudom, hogy szeret, és aggódik értem...Az én előző barátom úgy zokogott, amikor volt egy nagyobb veszekedésünk...édes tud lenni!
2008. okt. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Egy férfi is szokott sírni.
2008. okt. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Mesélek egy sztorit...

Az osztállyal közösen néztünk meg egy elég megindító filmet. Egyik fiú osztálytársam elsírta magát..Amúgy meg ő az osztály bolondja,mindig vidám és folyamatosan hordja össze a hülyeségeit,s röhög rajtuk. Akkor mindenki elcsodálkozott,de szerintem rég elfeljetettük neki. Igaz most eszembejutott a kérdésed alapján.:)

Szóval azt akarom mondani,nem ciki, s ha nem éretlen a környezete,akkor nem is cikizik miatta. Persze ne bömböljön mindenen,mint egy kisbaba.

2008. okt. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
60%
szerintem teljesen normalis, ha egy fiu sir. ok is emberbol vannak es jo latni, hogy van lelkecskejuk. :)
2008. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én kifejezetten szeretem! jó ha vannak érzései egy fiúnak is és az mégjobb ha nem szégyenli az esetlees gyengeségét :)
2008. okt. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele semmi gond...sőt...nekem bejönnek az ilyen srácok...;)
2008. nov. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia:) Én jó véleménnyel vagyok, mert nem szeretem, ha egy fiú/férfi játssza a keménygyereket... pff.... 4. éve vagyok együtt Gyuszkómmal és emlékszem, milyen érzés volt, amikor először sírni láttam... Szinte lefagytam és nem hittem a szememnek. Ő az a típus, aki mindíg vidám, mondja a jobbnál jobb vicceket, stb., szóval fülig ér a szája:) Nagyon furcsa volt sírni látni, mert mintha egy új oldalát mutatta volna meg (hát végülis úgy is volt). Lehet, hogy rurcsán hangzik, de mint előttem is többen írták már, nekem is kicsit jó volt látni, hogy sírt, mert abból is tudtam, hogy fontos vagyok neki. (azért sírt, mert majdnem szakítottunk, jó mondjuk én is sírtam.) Akkor, abban a pár percben olyan sebezhetőnek tűnt. Nagyon jól esett, hogy annyira megbízott bennem, hogy nem szégyellte. Kötelességemnek éreztem a vígasztalását. Akkor este mindent átbeszéltünk és azóta is minden rendben. Merem állítani, hogy a sírásával még szorosabbá tette a kapcsolatunkat, hiszen abból tudtam csak igazán, hogy komolyan nem akar elveszíteni. Bocsi, hogy hosszú lett, de azért írtam le, hogy lásd, hogy nem kell szégyellni:)
2010. jan. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!