Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok és még sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok és még sosem volt igazi barátnőm, ez gáz?

Figyelt kérdés
2008. okt. 23. 16:23
 1/5 anonim válasza:

Nyugi, teljesen rendben van a dolog.


Csak az lenne gáz, ha életed végéig nem jönnél össze senkivel, pedig szeretted volna. Addig viszont még van egy kis időd, nemde? :)

2008. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
persze, csak nemtudom mi a baj 2 lánynál próbálkoztam ugy igazán de az egyik még a randira sem jött el a másiknál meg a bnői mondták hogy nem... lehet hogy le kéne adni par kilot :D de enmtudom mondjuk osztalyban volt ami alapbol hulyeseg, hiszen hazinyulra nem lövünk xD
2008. okt. 23. 16:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen.ha duci vagy az tényleg sokaknak nem jön be. eddz sokat és majd rádmásznak :)
2008. okt. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp adja megjelenésre, de azért ne legyél ficsúr. 15 évesen nem gáz egyáltalán, ne parázz. Amúgy a kivételt erősítő szabályoktól eltekintve, tényleg nem valami jó osztálytárssal kikezdeni.
2008. okt. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz ha egy kicsit több van rajtad mint amennyi kellene énis így vagyok és tökre nem arra gondodlok mikor pl. az utcán megyek ha elhiszed magadról hogy jól nézel ki akkor mások is annak fognak látni:)

15 éves lány

2008. okt. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!